Як позбутися від Punto Switcher в Windows 10, щоб не залишилося слідів

553

Здрастуйте, товариші! Впевнений, багато хто з Вас використовують програму для автоматичного перемикання мови. Це дуже зручно при введенні тексту, який містить як російські, так і англійські слова. Але іноді софт працює не так, як хотілося б, і доводиться з ним розлучитися. Сьогодні я розповім, як видалити Punto Switcher в Windows 10.

Можливо, це занадто радикальне рішення, і для початку можна просто вимкнути програму на деякий час, щоб порівняти зручність набору тексту без неї і з нею. Але, як показує мій особистий досвід, краще самостійно змінювати налаштування мови, а не надавати цю можливість псевдоинтеллектуальному. Вже неодноразово я встановлював його в надії, що стане краще. Але, на жаль… Хоча, це моя особиста думка, яка не обов’язково повинна збігатися з Вашим.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Відключення
 • Прибираємо PS з автозавантаження
 • Видалення

Відключення

Якщо хочете тимчасово відключити PS, то слід знайти на панелі повідомлень значок додатка, викликати на ньому контекстне меню і «Вийти», як показано на цьому скріні:

Коли знову з’явиться необхідність використання Punto, можна буде знову запустити його за допомогою ярлика на робочому столі або через меню «Пуск».

Як позбутися від Punto Switcher в Windows 10, щоб не залишилося слідів

Як відключити – розібралися. Але є ще один цікавий момент. Можна в налаштуваннях програми вказати перелік програм, в яких перемикач мови не буде задіяний. Це буде корисно для геймерів, яких дратують постійні «вильоти» і поява спливаючих повідомлень у самий розпал ігрового процесу.

Для цього в контекстному меню PS вибираємо самий верхній пункт «Налаштування». Далі вибираємо вкладку «Виключення».

Як позбутися від Punto Switcher в Windows 10, щоб не залишилося слідів

Як позбутися від Punto Switcher в Windows 10, щоб не залишилося слідів

Кнопка додавання відкриє провідник, де слід вказати папку з додатком, для якого не хочемо використовувати Switcher.

Як позбутися від Punto Switcher в Windows 10, щоб не залишилося слідів

Прибираємо PS з автозавантаження

Зробити це можна декількома способами. Найпростіше зайти в настройки програми і зняти галочку напроти пункту «Запуск при старті»:

Як позбутися від Punto Switcher в Windows 10, щоб не залишилося слідів

Не забуваємо перезавантажити ПК для перевірки.

Якщо з якихось надприродних причин вищевказаний метод не допоміг, то можна скористатися послугами стороннього софту. Я рекомендую безкоштовну утиліту CCleaner, яка виконує безліч корисних функцій і постійно оновлюється.

 • Після того, як додаток завантажено (ось посилання), його потрібно встановити.
 • Запускаємо його і зліва вибираємо розділ «Сервіс».
 • До речі, під час інсталяції слід вибрати російську мову, щоб потім було простіше орієнтуватися.

 • Переходимо в «Автозавантаження».
 • У переліку шукаємо Punto і відключаємо/видаляємо його.
 • Перезапускаємо ПК і насолоджуємося результатом.
 • Як позбутися від Punto Switcher в Windows 10, щоб не залишилося слідів

  Видалення

  Якщо хочете повністю стерти з пам’яті всі згадки про настирливий софті від Яндекса, то найпростіше скористатися раніше встановленим CCleaner-му.

  У вкладці сервіс вибираємо «Видалення програм», знаходимо PS і усуваємо.

  Можна задіяти і штатні можливості Windows 10. Для цього заходимо в «Панель управління». Робиться це дуже просто. Клікаєм правою кнопкою по «Пуску» і в меню вибираємо пункт з відповідною назвою.

  Далі варто клікнути по розділу «Програми та компоненти». Після відкриття вікна та декількох секунд очікування, завантажиться повний перелік встановлених програм. Якщо їх занадто багато, можна застосувати пошук (у правому верхньому куті).

  Як позбутися від Punto Switcher в Windows 10, щоб не залишилося слідів

  Виділяємо наш улюблений Punto Switcher і тиснемо на кнопку «Видалити». От і все!

  Одразу ж зазначу, що цей спосіб не працює в більшості випадків. Як мінімум, на дисках і в реєстрі залишаться сліди даного софта, які доведеться зачищати вручну. Тому, краще скористатись вищезгаданим «клінером» або будь-якою іншою сторонньою утилітою, яка не тільки видалить непотрібний об’єкт, але й повністю прибере всі продукти його життєдіяльності.

  Всім дякую за увагу! А я ще раз нагадую, що при виникненні будь-яких питань по темі, можете залишати коментарі.

  З повагою, Віктор