Нейромережа навчилася вгадувати pin-код карти по руху пальців

30

Методика заснована на передбаченні pin-коду за допомогою спеціальних алгоритмів. Дослідники запевняють, що точність досягає 41%, щов кілька разів вище, ніж у будь-яких інших способів.

Ідея прийшла в голови команді вчених з італії та нідерландів.для створення технології машинного навчання підходить обладнання, доступне в магазинах електроніки. Розробники запевняють, що ефективність залишається нависокому рівні, навіть якщо людина буде прикривати пальці іншою рукою. Поточна версія дозволяє відстежувати позиціонування руки і точно визначати 4-значний pin-код в 41% випадків з трьох спроб. Для 5-значних pin-кодів точність падає до 30%.

Результат перевершив всі очікування і виявився значительновыше, ніж у існуючих методик, заснованих на звукових хвилях і теплових сигнатурах. Для роботи нейромережі досить встановити за спиною людини систему відеозахоплення.особливо насторожує, що люди навіть не здогадуються про те, що ші здатенрозкрити набирається pin-код по звуках зворотного зв’язку, скрипу кнопок і другимпринакам, на які зазвичай ніхто не звертає уваги. При цьому камеру можна прикріпити до стовпа в десятках метрах від банкомату.

Всього в експерименті брало участь 58 добровольців, кожен з яких набирав 100 випадкових pin-кодів. Нейромережа навчалася з використанням несколькіхсценаріев, і в деяких випадках ефективність підбору коду тільки збільшувалася.дослідники вважають, що рішенням можуть стати банкомати з цифровимиклавіатурами, що змінюють розташування кнопок у випадковому порядку для кожного клієнта.