Витік розкрив всю структуру проведення заходів state of play від sony і участі в них сторонніх компаній

23

Компанія sony підтвердила, що наступний захід playstation state of play відбудеться в середу 27 жовтня. Ця подія буде в основному присвячена іграм від сторонніх розробників, які вийдуть на ps4 і ps5. Можливо, будуть зроблені цікаві повідомлення про такі ігри, як final fantasy 16, forspoken і call of duty: vanguard. Щоб уявити собі, як будуються ці заходи, один з авторів витоку розклав по поличках структуру проведення.

Ця розбивка була надана аналітиком даних про відеоігри @millieamand на twitter. Першим фактором для складання цих даних є фінансовий рік sony, в якому у них є набір попередніх дат проведення state of play і playstation showcase. Всі ці дати мають тижневий проміжок, що дозволяє sony мати простір для маневру, якщо необхідно змінити дату. Це може бути зроблено, якщо актив не був підготовлений вчасно або якась подія викликала затримку.

Після цього sony проводить переговори зі сторонніми компаніями, укладаючи з ними попередні угоди про участь у заході state of play. Тоді всі розробники та видавці повинні надати sony всі активи до публічного оголошення. Якщо будь-який актив не готовий вчасно, то sony може компенсувати його переходами або відеороликами з контентом від першої особи. Деякі з них включають в себе кадри апаратного забезпечення, аксесуари або ролики, підготовлені заздалегідь.

За два тижні до призначеної дати базова структура відеоролика редагується заздалегідь. Потім продюсери підписують всі щоденні матеріали, оскільки активи представляються протягом певного часу і будуть вбудовуватися в структуру. Коли загальний продукт готовий, готовий playstation state of play переглядається і підписується залученими відділами. Після завершення цього етапу відео вбудовується в канали sony. Цей процес повинен дати шанувальникам playstation уявлення про те, як створюються ці відеоролики, і чого слід очікувати 27 жовтня.