Безкоштовна роздача Detroit Become Human в Epic Games Store і лицемірство Сергія Галенкіна

394

В Epic Games Store регулярно роздають ігри різних масштабів і здавалося б це стандартна практика, яка навряд чи зможе здивувати, але EPic Games вдалося перевершити навіть найсміливіші очікування. На сторінці з’явилася помітка “Безкоштовно”. Атракціон небаченої щедрості, особливо якщо врахувати, що у гри до цих пір немає дати релізу. Але виявилося не все так просто.

Через кілька годин помітка “Безкоштовно” змінилася на “Вже скоро” і директор видавничої стратегії Epic Games Сергій Гальонкін поспішив повідомити, що безкоштовна роздача Detroit Become Human – це всього лише баг. З часом Epic Games Store забере гру з бібліотеки бібліотеки всіх користувачів, які встигли скористатися програмною помилкою. Загалом-то, в подібному вчинку Epic Games немає нічого дивного, якби не колишні слова Сергія Галенкіна, виставляють його лицеміром.

Тільки нещодавно в подкасті “Як Роблять Ігри” Сергій Гальонкін стверджував, що якщо з якихось умов, навіть через бага, користувачі змогли безкоштовно отримати гру, то адміністрація магазину ні в якому разі не буде її забирати (дивитися, починаючи з 2:00:08). Політика в стилі “Все для користувачів”, от тільки це той випадок, коли слова розходяться з ділом.

У коментарях під відео користувачі вже встигли висловити власне обурення ситуацією, що склалася.