Білий екран з смужками на ноутбуці при запуску операційної системи

22

Якщо при включенні комп’ютера, а саме ноутбука, у нас на екрані висвічуються горизонтальні, вертикальні (можуть бути хаотичними) смуги на екрані… Або ж зовсім білий екран ноутбука, то (причин) варіантів рішення може бути кілька: смужки на екрані ноутбука, як і багато інше — неприємна несподіванка, з якими доводиться стикатися. А значить ці завдання потрібно вирішувати!

Вийшла з ладу матриця ноутбука (серйозна причина). Збій (може бути тимчасовий баг) роботи відеокарти. Всілякі несправності материнської плати. Може бути фізичний (механічний) дефект (банальний: перегрів центрального процесора, графічного чіпа) – або, наприклад, перетерся один із сполучних шлейфів, що зв’язує матрицю дисплея з материнською платою.

Розберемося докладніше, якщо білий екран ноутбука:

Білий екран ноутбука під час завантаження windows

…ну а той випадок, коли екран світиться біло-смугастим відразу ж при включенні ноутбука, означає ні що інше, але проблеми механіки — заліза) – можливо з матрицею; дефект в шлейфах; відеокарта / відеочіп.

Як вирішувати дані проблеми-тема інших статей! їх є у нас… Переходьте за посиланнями, читайте.

Повернутися до змісту ↑

Білий екран ноута-чому так відбувається?

Причини ноутбуків на процесорах intel з графікою intel hd graphics трапляються частенько. Як правило відеодрайвер не слухається (тимчасово).

І коли причина в цьому, то вирішується ця закавика досить легко: в момент, коли екран стає білим, потрібно закрити кришку ноутбука і дочекатися переходу системи в режим очікування, і потім знову відкрити кришку екрану, тобто запустити комп.

Найімовірніше в цьому випадку картинка (штатна робота) відновиться.

Після того, як комп’ютер запрацює нормально, майте на увазі, система має проблеми з 100% драйверами-оновіть їх.

Повернутися до змісту ↑

Як виправити драйвера:

…запускаємо диспетчер пристроїв (швидкі клавіші win + x — у вікні запустіть диспетчер) відшукуємо розділ відеоадаптери…

…тюкаем intel hd graphics (версії д. Можуть трохи відрізнятися) в контекстному меню вибираємо видалити пристрій (це ні до чого негативного не призведе !! після видалення-система сама завантажить і встановить необхідний оновлений драйвер).

Наступний крок:

В інтерфейсі диспетчера пристроїв в горизонтальному меню іконок панелі інструментів, щоб оновити конфігурацію обладнання …

Якщо з якихось причин у вас не вийде встановити / оновити драйвер, то в цьому випадку доведеться виконати установку вручну: викачуємо — неодмінно — з офіційного сайту підтримки вашого ноутбука.

Windows 10-видаляємо тимчасові файли: очищення системи, прискорення системи