Хаос наближається: Перший тизер-трейлер до Borderlands 3

331

Якщо у вас ще залишалися сумніви з приводу швидкого анонса нової частини Borderlands, тоді зверніть увагу на новий тизер від Gearbox. У короткому ролику нам демонструє знайомих персонажів, техніку і зброю з всесвіту Borderlands, які при значному віддаленні формують впізнавану маску бандитів з планети Пандора.

Перший тізер-трейлер до Borderlands 3:

У нас практично немає сумнівів, що тизер знаменує анонс не просто ще однієї гри у всесвіті Borderlands, як наприклад велике доповнення The Pre-Sequel, а повноцінну третю частину знаменитої франшизи. Фраза «Mayhem is coming», по всій видимості, виступить в якості підзаголовку Borderlands 3 або нового слогану гри. В крайньому разі можна очікувати нового проекти у всесвіті Borderlands, наприклад, карткову гру або анонс порту Borderlands 2 для Nintendo Switch.

По численним чуткам нову гру повинні анонсувати в рамках власної конференції Gearbox на виставці PAX East 2019, старт якої запланований на 28 березня о 21:00 за московським часом. На даний момент у нас немає яких-небудь подробиць Borderlands 3, але ми не виключаємо ймовірність, що судячи з , нова гра може стати черговим тимчасовим ексклюзивом магазину Epic Games Store.