Прототип невышедшего складного планшета microsoft surface neo здався на фото

25

Два роки тому microsoft анонсувала двоекранний портативний комп’ютер surface neo під управлінням операційної системи windows 10x. Пристрій має стати чимось на зразок збільшену версію android-смартфона surface duo. Але в підсумку microsoft скасувала windows 10x, а новинка, схоже, була відкладена в довгий ящик. Відомий інсайдер макс вайнбах (max winebach) поділився першими живими фото прототипу surface neo.

Gizchina.com

На жаль, в руки вайнбаха не потрапив робочий зразок комп’ютера, а лише частково розукомплектований пристрій. В першу чергу в очі кидається відсутність екранів surface neo. Проте, навіть в такому вигляді пристрій дозволяє зрозуміти, як воно було спроектовано microsoft.

Gizchina.com

Surface neo повинен був стати одним з двох двоекранних пристроїв, поряд з surface duo. Комп’ютер повинен був отримати два дев’ятидюймових дисплея, які складалися б в один 13-дюймовий екран. Усередині корпусу можна побачити величезну батарею, ємність якої не повідомляється.

Gizchina.com

Вайнбах повідомив, що, незважаючи на те, що surface neo дістався йому без екранів, він має намір знайти відповідні за параметрами дисплеї, щоб зібрати повністю робочий пристрій.