Білл мюррей підтвердив появу в кіновсесвіті marvel

31

Після недавньої несподіваної коригування розкладу релізів disney і marvel studios, останній фільм фази 4, у якого в даний час є дата виходу, – це «людина-мураха і оса: квантоманія» .

Завдяки ключовій ролі скотта ленга в порятунку половини всього живого у всесвіті в «месниках: фінал» , герой повернеться в сольному триквелі і, ймовірно, найбільшій пригоді на сьогоднішній день. Так як головним антагоністом виступить канг завойовник у виконанні джонатана мейджора.

У фільмі з’являться хоуп ван дайн (еванджелін ліллі) і кессі ленг (кетрін ньютон), в також нові обличчя. Вже давно ходили чутки про те, що білл мюррей приєднався до блокбастера, і тепер цьому з’явилися підтвердження.

В інтерв’ю німецькій газеті frankfurter allgemeine актор підтвердив, що він приєднався до акторського складу тріквелу «людини-мурахи ». Мюррей зазначив, що йому сподобалося працювати режисером пейтоном рідом:

Знаєте, нещодавно я знявся у фільмі marvel. Я, напевно, не скажу вам, але неважливо. У будь-якому випадку, деякі були дуже здивовані, чому я зважився на такий проект. Але для мене все було абсолютно ясно: я познайомився з режисером – і він мені дуже сподобався. Він був смішним, скромним. Я погодився, хоча в іншому мене як актора не цікавлять ці масштабні екранізації коміксів.

Мюррей також підтвердив, що ця роль буде разовою. Це означає, що нам не варто очікувати появи актора в майбутніх проектах mcu.