Гайд Sekiro Shadows Die Twice – де знайти усі протези

392

Синобі на прізвисько «Вовк» у грі Sekiro Shadows Die Twice втратив руку в сутичці з самураєм клану Асина, але не втратив самого важливого – честі і прагнення завершити небезпечну місію за будь-яку ціну. У смертельному пригоді синобі належить покладатися тільки на власну спритність і кмітливість, але й на ряд протезів, перетворюють втрачену руку на багатофункціональний зброю. Модифікації для протеза легко пропустити, тому сьогодні ми детально розповімо, де знайти усі протези в Sekiro Shadows Die Twice.

Всі знайдені протези в Sekiro не вийде відразу використовувати. Для початку вам доведеться відправитися в Зруйнований Храм і в черговий раз відвідати Різьбяра. Він встановить модифікацію, після чого саме час відправлятися в бій і випробувати протези в польових умовах. Тільки врахуйте, що використання механічної руки споживає емблеми духа, тому застосовуйте її з розумом.

Місцезнаходження всіх протезів у Sekiro Shadows Die Twice

Де знайти Вбудований Сюрікени

Локація: Околиці Асина.

Особливості: далекобійні зброю, здатне зупинити атаки супротивників

Перший протез знайти не складе праці. Зі стартової зони ідіть по прямому напрямку, поки не зустрінетеся з групою вовків біля ідола. Не забудьте активувати ідол, знову просувайтеся вперед до будівлі з аркою всередині. Якщо ви подивитеся на другий поверх будівлі, то виявите в ньому невеликий отвір – от якраз туди нам і треба. Притянитесь до другого поверху з допомогою гака, зайдіть всередину будівлі і ви виявите труп з першою модифікацією для протеза – сюрікенів.

Де знайти Петарду Синобі

Локація: Околиці Асина.

Особливості: залякує огрів і всі види тварин, включаючи босів

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - где найти все протезы

Такий протез в Sekiro Shadows Die Twice можна виявити відразу після битви з босом по імені Наомори Кавакада. Убивши японського генерала пройдіть під мостом і зверніть увагу на високу гору з численними виступами. Пропустити її складно, все ж найвища точка в даній області. Як тільки заберетеся на гору, ви побачите, що самотньо стоїть намет з торговцем. Саме у нього за 500 монет можна купити Петарди Робера, які Різьбяр перетворить на додаткове зброю для протеза Секиро.

Де знайти Вогненний Клапан

Локація: Маєток Хірата

Особливості: завдає вогненний шкоди, вкрай корисно проти тварин. Додатково підсилити атаку можна попередньо обливши противника маслом

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - где найти все протезы

Щоб знайти предмет належить розблокувати локацію «Маєток Хірата», для цього отримуємо магічний дзвіночок у Коро, дзвонимо їм біля буддистської статуї в Зруйнованому Храмі і переміщаємося до ідолу «Шлях до маєтку». Далі у нас буде два варіанти: або піти в бамбукову гай, або повернути праворуч. Вибираємо другий варіант, перестрибуємо кілька стін і опиняємося на невеликій території, в центрі якої знаходиться гігантське вогнище. Зараз буде трохи гаряче, але вам доведеться підійти впритул до вогнища, щоб забрати з нього потрібний нам протез у Sekiro Shadows Die Twice.

Де знайти Сокиру Мавпи

Локація: Маєток Хірата

Особливості: завдає потужні удари, які неможливо заблокувати. Ламає щити

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - где найти все протезы

Від вже згаданого багаття рухаємося вгору по вузькій вуличці і біля правої стіни зустрічаємо вмираючого подорожнього. Персонаж розповість про вбудованому сокиру і поспішно відправиться до праотців. Для знаходження сокири просуваємося вперед до першого перехрестя, звертаємо направо і проходимо через арку. Всередині території ви знайдете двох солдатів. Їх розмову можна підслухати, але в будь-якому випадку вам доведеться вбити їх, щоб пробратися в невеликий будиночок і забрати нову модифікацію протеза.

Де знайти Туманного Ворона

Локація: Маєток Хірата

Особливості: телепортується Секиро в заданому напрямку. Дальність телепортації мінімальна, але достатньо для того, щоб у момент удару противника переміститися йому за спину і нанести критичний удар

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - где найти все протезы

Відправна точка – ідол «Бамбуковий гай на схилі». Підніміться на 20 метрів вгору по стежці від ідола і зачепитеся гаком за невеликий схил з лівого боку дороги. Наступний орієнтир – міст над водою. Рухаємося через нього вплав по річці і зацепляемся гаком за невелику гілку. Тепер нам належить рухатися по невеликому уступу вздовж стіни до входу в печеру, який загороджений бамбуковим очеретом. Срубаем його і знову рухаємось вперед до вертикальної стіни. За допомогою стрибків відштовхуєтеся від двох паралельно розташованих стін поки не відчуєте грунт під ногами. Тепер наша мета – невеликий будиночок, який знаходиться з правого боку від стіни, по якій ми піднімалися. Всередині застарілого будови ви знайдете новий протез, місія виконана.

Де знайти Спис Синобі

Локація: Замок Асина

Особливості: підходить для нанесення сильних атак на середній дистанції

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - где найти все протезы

Біля першого ідола на локації ми бачимо невеликий дерев’яний місток з сидячим на ньому NPC. З допомогою гака перестрибуємо на протилежний уступ з аркою і знаходимо на широкому дерев’яному мосту двох солдатів. Усуваємо їх і отримуємо ключ, він нам стане в нагоді надалі. Повертаємося до арки і орієнтуючись по смолоскипів перебираємося з допомогою гілки на лівий уступ уздовж стіни. Ми потрапили у місцевість під назвою «Резервуар Асина» і тепер нам потрібно піднятися на високу арку. Огляньте місцевість: праворуч видніється вежа, по ліву сторону будівля поряд з високим деревом. Беремо курс на будівлю з деревом, підбираємося до нього, отпираем двері ключем і знаходимо «Зламаний ріг Гебу». Якщо принести його різьбяреві, то ви отримаєте нову модифікацію протеза з вбудованим списом.

Де знайти Сабимару

Локація: Замок Асина

Особливості: клинок, який завдає отруйний шкоди. Стане в нагоді проти швидких супротивників завдяки можливості наносити блискавичні атаки

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - где найти все протезы

Розповімо найкоротший маршрут, щоб виявити цей вкрай корисний протез у Sekiro Shadows Die Twice. Починаємо наш шлях від ідола «Верхня вежа». Пробираємося вгору сходами до кімнати з кількома мостами і патрулюють солдатами. Наше завдання – зістрибнути на перший поверх кімнати, тому щоб знизити втрати від падіння попередньо зачепитеся за балку під мостом. На першому поверсі ви знайдете загін з 4 противниками, які охороняють вхід у невелику кімнату. Саме в ній ви знайдете скриня, де зберігається Сабимару.

Де знайти Вбудований Парасольку

Локація: Замок Асина

Особливості: дозволяє блокувати атаки з мінімальним заповненням шкали концентрації

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - где найти все протезы

Відправна точка – ідол «Стара могила». Поруч з ідолом ви знайдете стіну і за нею кілька будівель. Зістрибує на будову з отвором у даху і знаходимо торговця з гігантською конічної капелюхом. У нього купуємо «Залізна фортеця», який Різьбяр зможе навернути в нову модифікацію для Секиро.

Де знайти Тонкий палець

Локація: Затонула Долина

Особливості: відволікає ворогів і вкрай корисний проти звірів, так як змушує їх боротися один з одним

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - где найти все протезы

Закінчимо ми наш гайд Sekiro Shadows Die Twice останнім протезом, який ви просто не зможете пропустити. Все, що вам потрібно перемогти одного з найскладніших босів у грі під назвою «Мавпа-страж». З його трупа ви зможете підібрати модифікацію для знімної руки.

Дивіться також .