Перше квітня в ігровій індустрії – Найкращі жарти від розробників і видавців ігор

410

Перше квітня – особливий день у році, коли потрібно з підозрою ставитися до будь-яких новин в інтернеті. Двічі перевірити, включити здоровий глузд і заодно запитати у джерела новини коментарі про правдоподібності інформації – тільки таким чином відокремити жарт від реальної новини. Іншими словами, свято першого квітня – всесвітній день “Fakenews” і це однозначно добре, адже коли ще ми зможемо почути стільки жартів гумору і талановитого тролінгу? Особливо, коли стосується справи жартів від наших улюблених розробників і видавців комп’ютерних ігор.

На честь свята ми вирішили зібрати кращі першоквітневі жарти в ігровій індустрії.

Гігантські брелки у формі консолей Playstation

Бренд Playstation цього року відзначає 25-річчя і який подарунок найбільше чекають шанувальники японської приставки? Зрозуміло, брелки у формі улюблених консолей! Що тут думати. Брелоки ідентичні за розмірами стандартним консолей, зберегли оригінальний вага, зроблені з тих же матеріалів і володіють усіма потрібними ігровими функціями. Спасибі, Sony, за такий чудовий подарунок!

Зустрічайте лаунчер лаунчер

Втомилися від засилля лаунчер і постійно переключаєтеся між Epic Games Store, Steam , Orogin, GOG і багатьох інших магазинів для запуску і покупки комп’ютерних ігор? Тоді у нас для вас чудові новини: студія Corsaire представила рішення для вашої головного болю – Game Launcher, Launcher, назва якого красномовно говорить про його можливості. Тепер ви нарешті зможете не розриватися між війною Сергія Галенкіна і Гейба Ньювелла і всі ігри запускати з допомогою єдиного лаунчер лаунчер.

We are proud to announce our new, easy-to-use software that will change the way you manage all your games.Introducing the CORSAIR Game Launcher. #CORSAIRLauncher pic.twitter.com/HiZ5oNhZ7k

— CORSAIR (@CORSAIR) 31 березня 2019 р.

Боріться в Honor For проти скажених кроликів

З особливим креативом до 1 квітня поставилися розробники гри For Honor. В рамках спеціального івенту, який завершиться 2 квітня в 7:00 всі моделі неігрових солдат були замінені на божевільних кроликів із серії Raymen Raving Rabbits. Вони повністю анімовані і озвучені за каноном, а значить, якщо вам не вистачало трошки безумства в життя, то ласкаво просимо в For Honor.

Нова гра від Platinum Games

Культова японська студія Platinum Games не залишилася осторонь і коротким трейлером анонсувала свою нову гру – Chief Executive Omni-Weapon Ken-Ichi. Єдина мета гри – щоб гравці заробили більше грошей для розробників.

Red Dead Redemption 2 на PC

У переддень першого квітня магазин “М. Відео” вирішив пожартувати на болючу для ПК-співтоваристві тему – вихід Red Dead Redemption 2 на комп’ютерах. З часом пост був видалений, мабуть у “М. Відео” усвідомили, що є речі, над якими не варто жартувати.

Саббредит The Devision поміняв кавер

Підфорум на сайті Reddit, присвячений грі The Divicion поміняв кавер. Невідомо, чи шанувальники гри від Ubisoft захотіли підтримати не самий вдалий “Гімн” від Bioware, то вирішили посміятися над конкурентної грою. Судячи по даті кавери, швидше за все другий варіант.

Первое апреля в игровой индустрии - Лучшие шутки от разработчиков и издателей игр

Змійка в Google Maps

Креативний подарунок на честь першого квітня підготувала команда Google. Протягом сьогоднішнього дня всі бажаючі можуть пограти в стилізовану під піксель арт гру “Змійка” в Google Maps.

Первое апреля в игровой индустрии - Лучшие шутки от разработчиков и издателей игр

Гра про любов від творців Sniper Elite

У серії Sniper Elite завжди було місце жорстокості, холодного розрахунку, історичним подіям і смертельної влучності, але ніколи простої людської історії кохання. Нова гра Sniper Elite: Love In Your Sights виправить цей недолік і покаже жалісну історію кохання в антуражі Другої світової війни. Очікуйте гру на прилавках в 20-ніколи році.

You thought we were done with announcements? Surprise, we’ve got one more! Presenting Sniper Elite: Love In Your Sights, a whirlwind wartime romance.Get your coat Karl, you’ve pulled…the trigger.Coming 20-never. pic.twitter.com/T9iXjK7ipo

— Sniper Elite (@SniperElite) 1 квітня 2019 р.

Новий персонаж в Devil May Cry 5

Здається. три іграбельних персонажів в було достатньо, але все-одно їх ніколи багато не буває, вірно? Тому радійте, адже Capcom представила трейлер з 4 ігровим персонажем – демоном Емпуса. Тепер ще більше шалено, ніж раніше.

Check out this fun announcement for DMC5!#AprilFools #DMC5 pic.twitter.com/JX33BUBZYn

— Capcom Dev 1 (@dev1_official) 1 квітня 2019 р.

Порятунок рядового Ведмедики в Rainbow Six: Siege

Слідом за For Honor Ubisoft пропонує ще один ексклюзивний евент у своїй грі – Rainbow Six: Siege. Як і в минулому випадку. були повністю замінені моделі деяких персонажів – замість заручника – плюшевий ведмідь, а самі команди гравців стали іграшковими солдатиками.

Первое апреля в игровой индустрии - Лучшие шутки от разработчиков и издателей игр

Кішки проти собак в Legue of Legends

Одвічна війна між кішками і собаками, здається. ніколи не закінчиться. Нам її не судилося зупинити, зате гравцям в Legue of Legends є можливість прийняти участь у найдавнішій битві, встигнувши завантажити до 15 квітня тематичні скіни.