Всі анонси Gearbox c PAX East 2019, Wolfenstein: Youngblood, перемога на «Битві косплеєрів Overwatch» – дайджест ігрових новин цього тижня від Cadelta. Частина друга

359

Всі анонси Gearbox c PAX East 2019, Wolfenstein: Youngblood, перемога на «Битві косплеєрів Overwacth» – дайджест ігрових новин цього тижня від Cadelta. Частина друга

Borderlands 3, оновлені минулі частини серії і DLC – всі анонси Gearbox c PAX East 2019

Через потуги, але до нас прорвався нарешті Borderlands 3. У гру повернуться персонажі перших двох частин, Pre-Sequel і Tales from the Borderlands, включаючи Мокси, Залізяку і Крихту Тіну, яка підросла. У трейлері вперше представили двох нових антагоністів.

Також нам показали Красеня Джека, після чого глава Gearbox Ренді Питчфорд зі сцени заявив: « Красунчик Джек мертвий! Ми вставили його в трейлер, просто тому, що ми засранці!»

Подробиць мало, проте відомо, що в грі буде відразу кілька світів і «мільйони лута», в тому числі «гармати з ногами». Я не жартую, вони саме так і сказали.

Без уваги не залишилися і минулі проекти студії. Компанія випустить оновлену версію Borderlands: Game of the Year на PC, PlayStation 4 і Xbox One. Вийде вона вже на наступному тижні, 3 квітня.

Всі, у кого є оригінальна РС версія гри, отримають її безкоштовно. Зміни не особливо великі: можливість відключення міні карти як у другій частині, інвентар стане більше, а невеликі предмети як патрони і аптечеки будуть підбиратися автоматично. Значні зміни торкнулися фінального боссфайта. Він буде значно важче, ніж в оригіналі.

Само собою в грі підкрутили графіком. Текстури, моделі персонажів, освітлення – поліпшені. Плюс, в гру додали шість легендарних гармат, які можна вибити з босів. І так, завезли і нову костемизацию.

Під’їхала в гру і система нагород SHiFT з наступних ігор серії, яка дозволить за допомогою спеціальних кодів відкрити унікальні косметичні предмети. Всі, хто грав в Borderlands 2 або Borderlands: The Pre-Sequel на PC – отримають 75 золотих ключів і дві випадкові гармати.

У день виходу, не побоюся цього слова ремастера, у вже згаданих Borderlands 2 або Borderlands: The Pre-Sequel будуть оновлені текстури, додані динамічні тіні з високим дозволом і згладжування Ambient Occlusion. Апдейт «Handsome Collection» готується для PC, PlayStation 4 Pro і Xbox One X.

Але і на цьому, наш ненаситний читач, ми не закінчили. Розробник поділився з нами кількома анонсами.

  • 4 квітня вийде DLC для We Happy Few під назвою They Came from Below.
  • На Nintendo Switch з’явиться Bulletstorm: Duke of Switch Edition– спеціальне видання гри з Дюком Нюкемом. Реліз на початку літа.

  • У ранній доступ вийшов рогалик Risk of Rain 2. Gearbox оголосила, що всі, хто купить гру до 22:00 30 березня, отримають безкоштовну копію для одного.

Wolfenstein: Youngblood вийде 26 липня. Нас радують новим трейлером

Нова гра від Bethesda Softworks і MachineGames з’явиться на PC, PlayStation 4 і Xbox One вже 26 липня.

За сюжетом ми переносимося в альтернативний Париж 80-тих. Бі-Джей Бласковец кудись пропав і його дочки Софія і Джессіка вирушають на його пошуки.

З нововведень в грі буде кооператив за двох сестер. Ті, хто купить Deluxe видання, зможуть вручити другу копію гри одного. Крім того, купив отримає набір скінів Cyborg Skin Pack. А за передзамовлення гри геймерам дадуть комплект Legacy Pack, в який увійшли энергоброня з The New Colossus і армійська энергоброня, забарвлення для зброї в дусі Другої світової, труба і ніж із The Old Blood.

Але це все деталі, тому краще подивіться новий сюжетний трейлер.

Хутра D. Va у реальну величину – Росія виграла один з головних призів на «Битві косплеєрів Overwatch»

Нещодавно Blizzard запустила в Європі конкурс «Битва косплеєрів Overwatch». Команда наших співвітчизників взяла один з головних призів. У конкурсі брали участь шість країн: Великобританії, Німеччини, Франції, Іспанії, Італії та Росії.

У кожній команді було по три людини, і через три місяці вони повинні були розробити проект косплея на основі запропонованої ідеї.

Російська команда [Ярослав Рочняк, Ірина Мейер і Григорій Айрапетян] створили класичний вигляд D. Vа і її хутра в реальну величину! Великобританія займалася Орисой в скінів «Дух лісів», Італія — Гендзі Blackwatch, Іспанія — Гендзі «Бай-ху», Німеччина — Симметрой «Дракон», а Франція — Торбьорном «Магні».

Головний приз від Метелиці – три 3D принтера дісталися французам. Російська команда виграла приз глядацьких симпатій, за що отримала ілюстрації по Overwatch в рамках і з автографами розробників [хоча чесно сказати, виглядає не дуже оптимістично].

«Мор. Утопія» з’явиться на прилавках 23 травня

TinyBuild опублікували новий сюжетний трейлер і повідомили дату виходу – 23 травня. Гра розробляється спільно з Gearbox Publishing.

Мор вийде в Steam, а так само для XOne. У травні стане доступний перший сценарій Гаруспика, а історії Бакалавра і Самозванки вийдуть пізніше. Нагадаємо, що це пов’язано з труднощами при розробці і великим обсягом роботи. Читайте також наші враження від

Ubisoft повідомила дату своєї прес-конференції на Е3

Захід видавництва розпочнеться 10 червня в 23:00 за московським часом.

Нагадаємо, що в цьому році у багатьох розробників мода не їхати на Е3. Відомо, що виставку відвідає Bethesda Softworks і Microsoft. Sony на Е3 не поїде, а Electronic Arts влаштує вже традиційний івент EA Play, але прес-конференцію проводити не буде.

Чутки: Консолі нового покоління вийдуть в 2020 році і будуть могутніше сервісу Stadia

Дискусія з приводу того, коли вийдуть приставки нового покоління не вщухає. Не обійшла їх стороною і журналіст Kotaku Джейсон Шрейера, який славиться своїми якісними инсайдами. За його словами, умовні PlayStation 5 і Xbox Two з’являться тільки в 2020 році.

Проте, пише Джейсон, 100% інформація про вихід консолей прихована глибоко в надрах обмеженого кола людей. Мало інформації і розробників. Так в DICE про нових консолях в загальних рисах знає лише невеликий відділ інженерів. Точно відомо, що Sony і Microsoft прагнуть до того, щоб перевищити потужність 10.7 терафлопс, яку надасть хмарна платформа Stadia від Google.

Це були всі великі новини тижня, що минає, читайте наш і залишайтеся з нами.