Гайд по героям Apex Legends – як грати Октейна

616

Разом з першим сезонним перепусткою в Apex Legends з’явився новий герой, Октейн. Шустрий малий і любитель допінгу з роботизованими ногами значно відрізняється від звичних персонажів, вимагаючи від гравця вправності і витрат часу, щоб освоїтися зі здібностями героя і згодом займати п’єдестал чемпіона Apex. Тому сьогодні ми пропонуємо ознайомитися з гайдом за Октейну в Apex Legends і розповімо про основні ігрових тактиках і на перший погляд не очевидні особливості персонажа.

Головні особливості Октану

  • Швидка поправка. Один з найбільш корисних пасивних навичок у грі, відновлюють герою одну одиницю здоров’я за 2 секунди часу
  • Стимулятор. Активна здатність, збільшує швидкість Октану на 30% протягом 6 секунд, але натомість віднімає 10 відсотків здоров’я
  • Батут. Ультимативна здатність, завдяки якій герой встановлює батут, дозволяє стрибати на тривалі дистанції

Поради по грі за Октейна

У чому Октан в Apex Legends нагадує Патфайндера, він теж володіє високою мобільністю і заохочує швидкісний режим гри. Саме тому ми радимо вибирати Октейна тільки тим гравцям, хто освоївся з механіками, вивчив геометрію рівнів і навчився щедро обдаровувати противника порціями свинцю в голову. Як і Патфайндер Октейн ефективний на ближніх і дальніх дистанціях за рахунок високої швидкості пересування і можливості швидко змінити дислокацію.

Водночас ми вважаємо, що саме бій на ближніх дистанціях найкраще розкриває потенціал Октейна. Використання стимуляторів і батута разом з худорлявою моделлю Октейна робить його практично недосяжною метою для супротивників. Єдина умова – влучно стріляти і рухатися зигзагами. При цьому можливість швидко скорочувати дистанцію до ворога дозволить застосувати в будь-якої зручної ситуації зброя ближнього бою. А тому при підборі озброєння ми рекомендуємо взяти дробовик і, наприклад, пістолет-кулемет або кулемет, щоб якнайшвидше відправити ворожий загін у Вальхаллу.

Детальніше ознайомитися з усім доступним в грі арсеналом ви можете в нашому

Рекомендації по використанню здібності «Швидка поправка»

Очевидно, що ця здатність була введена для компенсації негативних властивостей стимуляторів. Але якщо ви з якихось причин не використовуєте стимулятори, то «швидка поправка» помітно полегшить проходження. Економія на аптечках та можливість відновити здоров’я в момент невеликого затишшя або старанного збору лута завжди корисна. Та навіть у момент посилених битв відновлення 1 одиниці здоров’я за 2 секунди дарують крихітне перевага Октану в Apex Legends порівняно з іншими героями. Лише зазначимо, що не слід сприймати «Швидку Поправку» як панацею і завжди тримайте при собі запас стандартних аптечок.

Гайд по героям Apex Legends - как играть за Октейна

Рекомендації по використанню здібності «Стимулятор»

Стимулятори рекомендується використовувати з розумом, але вони дуже корисні для того, щоб відступити з поля бою або навпаки, наполегливо прямувати слідом за противниками і розрядити в їх спину і особи обойму патронів. Головна перевага навіть не в тому, що стимулятори значно прискорюють швидкість персонажа, а в можливості застосувати здатність у будь-який момент. Завдяки практично миттєвого відновлення ви не обмежені у використанні стимуляторів і можете, наприклад, в максимально короткий термін втекти від звужується ігрового поля. До того ж зазначимо, що незважаючи на штраф в 10 очок здоров’я стимулятори не можуть убити Октану.

Гайд по героям Apex Legends - как играть за Октейна

Також, виходячи з наших спостережень, можемо зауважити, що не має значення, є у вас зброю в руці чи ні, при упорскуванні стимулятора Октейн пересувається з однаковою швидкістю. Ще одна позитивна особливість стимуляторів – нівелювання негативного впливу оглушення. При оглушенні ультимативній здібності Гібралтару або шокової гранати використовуйте стимулятори і як ні в чому не бувало продовжуйте свій кривавий похід проти ворожих команд. Але, все ж у нашому гайде по Apex Legends відзначимо одну неприємну особливість стимуляторів – при використанні стимулятора з’являється невелика затримка перед пострілом. Завжди враховуйте її перед тим, як відкрити вогонь по противнику.

Рекомендації по використанню здібності «Батут»

Батут відмінно підходить в першу чергу для скорочення дистанції між об’єктами. Побачили чудову локацію для лута або зустріли неприступний скелястий стрімчак – використовувати батут Октейна. Щоб обігнути супротивників або втекти з поля бою батут теж годиться, але майте на увазі що дальність кидка батута залежить від двох змінних швидкості пересування гравця і розташування камери. Все просто: чим вище ваша швидкість і чим сильніше ви піднесли вгору камеру, тим вище дальність кидка батута. Додатково зазначимо, що з допомогою стрибки на батуті Октейна можна підійматися на дерева.

Тепер перейдемо до неочевидним особливостям ульты. Батут можна зламати за допомогою пострілів, тому не дивуйтеся, якщо не знайдете його на колишній позиції. Якщо Октейн кине собі батут під ноги, то отримає можливість здійснювати високі стрибки на одному місці, за рахунок чого ви можете практично нескінченно знаходиться за кордоном карти і оглядати поле бою. Не забувайте , що при стрибку на батуті ви можете стріляти або використовувати лікуючі предмети.

Гайд по героям Apex Legends - как играть за Октейна

Наостанок зазначимо, що батут Октейна в Apex Legends найкраще кидати вашим полеглим соратникам на полі бою. Аналогічна тактика, що і з порталом у Рейф, ось тільки у батута немає входу і виходу, і якщо противник не побачив ширяючу тушку вашого напарника, то йому належить тільки вгадувати, в який бік стрибнув гравець. В цьому випадку ви отримуєте шанс, щоб у безпечному місці воскресити напарників по команді і продовжити бій.

Пропонуємо також ознайомитися з іншими гайдами по Apex Legends: , і .