Гайд Sekiro Shadows Die Twice – як перемогти всіх босів. Частина 1

492

Боси в Sekiro Shadows Die Twice – це справжнє мистецтво садизму, геймерські нічні кошмари і дзвінкий ляпас всім, хто звик нарікати на тренд повсюдного оказуаливания ігрової індустрії. Кожен з босів стане перевіркою ваших здібностей, нервів і напевно викличе бажання після чергової поразки кинути геймпад у бік розробників. Якщо у вас виникли проблеми з перемогою того чи іншого боса і ви відчуваєте, що гра зрадницьки важка, то не поспішайте закидати проходження, адже сьогодні ми детально розповімо, де знайти і як перемогти всіх основних босів в Sekiro Shadows Die Twice.

Відразу відзначимо, що в першій частині ми розповімо про 10 босів, які зазначені в тексті в хронологічному порядку. Також невеликий рада: в першій зустрічі з кожним босом не намагайтеся вразити вражіння власною майстерністю, краще використовуйте оборонну тактику, вивчити патерни атак босів і вже потім приступати до безжалісного знищення.

1. Генерал Наомори Каварада

Локація: Околиці Асина – дорога біля воріт

Перший по-справжньому складний бос в Sekiro Shadows Die Twice, у якого все ж є вразливі місця. Перше, що нам належить зробити – з лівої сторони від боса підкрастися до нього непомітно по будівлям і нанести смертельний удар. Таким чином ви відразу відніміть у нього одну клітинку життів і в два рази спростіть бій.

Тактика бою з босом досить проста: блокуйте або контратакуйте серію його атак, а потім відразу обрушивайте шквал власних ударів. Іноді Наомори буде змушений відступати і заряджати сили, створюючи навколо себе ауру білого кольору. Це ваш шанс, щоб завдати кілька ударів не побоюючись реакції або скористатися коротким перепочинком для відновлення здоров’я.

2. Ланцюговий огр

Локація: Околиці Асина – недалеко від ідола «Сходи смерті»

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - как победить всех боссов

Бос оточений противниками поменше, тому першим ділом розбираємося з солдатами і вже потім приступаємо до дуелі з огром. Будьте вкрай обережні з захопленням обме – над головою Секиро з’являється червоний ієрогліф, що означає, що через секунду огр накинеться на нього, візьме величезними лапами і завдасть кілька надзвичайно сильних ударів, а в якості бонусу – так і зовсім може викинути в безодню без можливості воскреснути. Тому бачите ієрогліф – відразу увернітесь в бік.

Ми пропонуємо наступну тактику: почекати поки ворог спробує захопити вас, потім вчасно ухилитися і нанести йому кілька ударів до того моменту, поки він встане. Таким чином можна вбити боса без найменших втрат здоров’я і нервових клітин. Також відзначимо, що огр біса сильно боїться вогню, тому бажано перед зустріччю з ним знайти протез Вогненний клапан. Де знайти усі протези ми розповімо в фіналі статті.

3. Тензен Ямаучи

Локація: Околиці Асина – поруч зі сходами на стіні

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - как победить всех боссов

Бос оточений плеядою супротивників поменше, тому радимо для початку розправитися з ними не звертаючи уваги на закутого в броню генерала. Усунули його армію поплічників? Чудово! Тепер вийдіть за межі зони видимості боса і нанесіть йому повторний візит. На цей раз він не оточений противниками і ніби забув про ваше існування. Тактика очевидна – подкрадитесь до нього непомітно і нанести критичний удар в спину. Справа залишилася за малим – вчасно блокувати і контратакувати випади боса. В цілому, практично ідентичний з огромом сценарій бою, хіба що ми не знайшли у генерала будь-яких очевидних вразливостей.

4. Геба Онива

Локація: Околиця Асина – біля головних воріт замка Асина відразу після Великого Змія

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - как победить всех боссов

Ми зустрічаємо японського генерала з довгим списом і верхи на коні – все говорить про те, що противник нам видався на рідкість важкий. Надзвичайно висока швидкість і дальній діапазон розгонистих атак – головна небезпека, яка обрушується на гравця. Але є можливість значно спростити бій. Для початку вам доведеться обзавестися протезом Петарда Синобі, який активуйте у будь-який момент, коли бос виявився поруч з вами. На 3 секунду вибухівка дезорієнтує кінь, завдяки чому ви можете без побоювання завдати босові кілька ударів.

Крім того періодично гра дозволяє з допомогою гака підтягнутися до супротивника і в цей момент у вас є декілька митей для поспішної атаки і тактичного відступу. Рекомендуємо притянуться до боса, нанести два удари, підірвати поруч з ним петарду й нанести ще серію влучних випадів. Загалом, нічого складного, тільки не забувайте вчасно блокувати атаки боса.

5. Мисливець на синобі Энсин з Мисена

Локація: Маєток Хірата – прямуйте дорого, що веде до маєтку до двох супротивників зі щитами, бос знаходиться відразу за ними в Саду

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - как победить всех боссов

Энсин своїми невеликими габаритами не вселяє страху, але бій зможуть помітно ускладнити кілька супротивників поруч з ним. Як ви вже здогадалися, для початку нам треба розправитися з простими ворогами: до першого з факелом добираємося потай і атакуємо в спину, після чого перемикаємося на лучника і двох солдатів. Розправившись з солдатами виходимо за межі території, щоб бос Энсин з Мисена в Sekiro вас втратив із виду.

Включаємо тиху ходу, підкрадаємося до боса і критичним ударом знімаємо у нього клітинку життів. Найбільш виграшна тактика з босом – кожен раз під час його атаки намагатися зайти йому за спину, нанести кілька ударів, відступити, повторювати до перемоги.

6. Джузо П’яниця

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - как победить всех боссов

Локація: Маєток Хірата – біля моста з двома щитовиками зістрибує в воду, пливемо вгору по річці, зацепляемся за гілку і піднімаємося вгору по стежці до палаючих будівель

Першим ділом вам належить завести діалог з самураєм, який чекає вас по стежці, що веде до боса. Заручитися його підтримкою і прямуйте до Джузо. Толку від попутника небагато, але він візьме на себе солдатов, поки ви зможете сконцентруватися на головному протвинике. Щоб перемогти боса Джузо в Sekiro Shadows Die Twice сконцентруйтеся на ньому і в момент кожній його атаки ухиляйтеся в прямому напрямку, щоб опинитися за спиною цього неповороткого любителя спиртних напоїв. Коли зможете зайти йому за спину – сміливо атакуйте, потім відступайте і повторюйте дії до моменту перемоги над Джузо.

7. Пані Метелик

Локація: Маєток Хірата – наступна локація відразу за П’яницею Джузо. Прямуйте до натискний пластині за лучником, активуйте її і спускайтеся по сходах до воріт

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - как победить всех боссов

Мабуть, один з найбільш сильних босів за рахунок вражаючій швидкості руху. Якщо ви вмієте добре відбити атаки, то проблем не повинно виникнути з босом, але якщо у вас не виходить схопити ритм ударів Пані Метелики, доведеться неабияк потрудитися. Вам належить ухилятися від серії атак, після чого наносить власні удари (краще всього використовувати Атаку-вихор) і відступати. Повторюйте дії до того моменту, поки не відніміть у боса першу клітинку життів.

Тепер настає друга фаза битви з босом. Першим ділом встаньте позаду точки, на якій ви помітили Пані Метелика в перший раз. Зачекайте повторного появи боса і нанесіть критичний шкоди з допомогою удару в спину. Продовжуємо битва за вказаною вище тактики, щоб вбити Пані Метелика в Sekiro. Тільки остерігайтеся ілюзій і світяться куль, які викликає бос. Від них можна сховатися за колонами, тому постарайтеся вести бій ближче до стін приміщення.

8. Палаючий Бик

Локація: Околиці Асина – відразу після перемоги над самураєм Гебу Онива

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - как победить всех боссов

Бос Палаючий Бик в Sekiro може здатися на перший погляд небезпечним супротивником: носиться по полю бою на реактивній швидкості, має широку амплітуди ударів, а атака, що супроводжується скреготом рогом по землі може і зовсім вбити з одного удару! Але, не все так страшно. Для початку нагадаємо головні уразливості боса: має сприйнятливість до вогню, боїться вибухів петард, має одну клітинку життів, неповороткий.

Сфокусуйтеся на Бику і в кожний зручний момент застосовуйте протези. Після кожного удару з розгону босові потрібно пара секунд, щоб прийти в себе – це ваш шанс нанести кілька ударів. Також не забувайте заходити йому за спину перед початком атаки, оскільки тварина має неприємну особливість різко повертатися і бити рогами. Дотримуючись вказаних порад для вас не буде проблемою перемогти Палаючого Бика і єдиним серйозним супротивників у цій битві стане вічно неслухняна камера. Старі проблеми проектів FromSoftware актуальні і в Sekiro Shadows Die Twice.

9. Караносукэ Мацумото

Локація: Околиці Асина – вгору по сходах від території, де розправилися з Палаючим Биком

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - как победить всех боссов

Бос зустріне вас з 4 солдатами, тому діємо за перевіреної тактики: спочатку расправляемся з противниками калібром поменше, скрываемся з поля зору боса і наносимо йому удар в спину. В цілому, асортимент атак боса практично повністю повторює аналогічний в Наомори Каварада, тому серйозних проблем не повинно виникнути. Хіба що рекомендуємо атакувати Мацумота з допомогою здібності «Атака-вихор».

10. Сикиба Тошикацу Ямаучи

Локація: Околиці Асина – за воротами після першого поворот ліворуч від входу в Замок Асина, потім стрибайте вниз до ідола з двома величезними солдатами, збройними молотами і підніміться по сходах до храму

Гайд Sekiro Shadows Die Twice - как победить всех боссов

Бос багато в чому завдяки дещо нестандартний навіть читерской здатності вражати ударами гравця в момент ухилень. Подобається вам це чи ні, але доведеться освоїти таймінги і вчасно відбити атаки, щоб заповнити шкалу концентрації противника. Також не забудьте навчитися застосовувати контратаку Микиру, що дозволяє відобразити атаку боса, яка супроводжується червоним ієрогліфом.

Не забувайте про застосування протезів з петардами і сюрикенами, перші використовуйте для оглушення, другі для вбивства Сикибы в той момент, коли у нього залишиться мінімум здоров’я. І найголовніше – побийтеся на початку битви боса непомітно, щоб потайливим ударом нанести критичний шкоди.

Дізнатися про місцезнаходження всіх протезів ви можете в нашому окремому . Залишайтеся з , адже незабаром ми опублікуємо другу частину гайда з інструкціями, як перемогти всіх босів в Sekiro Shadows Die Twice.