Кримінальні гри на Play Market і iTunes потрапили під заборону

364

Російський суд виніс рішення, яке забороняє доступ до певних ігор, які містить додаток плей маркет і платформа iTunes. Ці ігри в основному мають кримінальний сюжет. Ініціатором всього стала прокуратура р. Кірова, а підставою, по якому ігрові додатки впали в немилість, стало їх неблаготворное вплив на дітей, як вважало прокурорське відомство.

Свою ініціативу кіровська прокуратура пояснила тим, що знайдені в iTunes і Play Market гри пропагують кримінальну поведінку, містять образи працівників органів правопорядку і закликають до злочинних дій. Також відомство пояснило, що такі додатки доступні всім і тому несуть певну небезпеку для неповнолітніх, так як здатні негативно вплинути на їх розвиток і формування поглядів.

Після проведеного моніторингу ігрових додатків регіональна прокуратура ініціювала адміністративне розслідування і направила свої вимоги до суду про визнання заборони їх поширення на території всієї країни. На думку прокуратури, знайдені в плей маркет ігри є своєрідним підбурювачем і спонукають до злочинних вчинків. Крім того, як вважає відомство і пояснює свою позицію на офіційному сайті, такі ігри шкідливі для морального і фізичного розвитку неповнолітніх.

Конкретні назви ігрових додатків відомство не озвучив, проте уточнює, що заборонені ігри мають кримінальну спрямованість, відповідний сюжет і жаргонную лексику. При цьому головний герой такої гри, як правило, виступає одним з безпосередніх учасників даної специфічної середовища і виконує дії відповідно з заданою тематикою.

Онлайн-магазин iTunes і додаток плей маркет вважаються найбільшими майданчиками, де представлено безліч додатків для операційних систем iOS і Android. Сервіс iTunes також доповнено музичним та відео контентом, в той час як Play Market розміщує в основному мобільні додатки.