Офіційно: Borderlands 3 новий ексклюзив EGS, представлений новий трейлер і дата виходу

400

На виставці PAX East 2019 студія Gearbox нарешті офіційно анонсувала Borderlands 3. Захват шанувальників і гучні оплески були очікувані, ось тільки залишався головне питання – на яких ігрових платформах з’явиться новий шутер і щодо дати виходу? Сьогодні розробники відповіли на всі питання і , що ПК-версія Borderlands 3 стане черговим тимчасовим ексклюзивом Epic Games Store.

Першим ділом студія Ренді Питчфорда представила новий трейлер, який під динамічну музику знайомить нас з новими персонажами і показує старих улюблених фанатам серії героїв. Але найбільше цікавий фінальний відрізок трейлера, де йдеться про ігрових платформах (стандартний пакет з PS 4, Xbox One і PC зі значком EGS) і дату виходу Borderlands 3 – 13 вересня 2019 року.

Представники видавництва 2K вже встигли прокоментувати інформацію про реліз в EGS. На відміну від багатьох інших проектів, наприклад, Detroit Become Human, новий шутер від Gearbox стане ексклюзивом для магазину Epic Games на 6 місяців, замість стандартних 365 днів. По закінченні обумовленого строку гра з’явиться в інших магазинах цифрової дистрибуції, включаючи Steam.

Купити Borderlands 3 на ПК можна вже сьогодні в EGS. Враховано регіональні для Росії ціни, тому вартість видань значно нижче консольних: від 1999 до 3499 рублів. Найдорожча версія включає в себе набір пострелизных DLC і кілька ексклюзивних косметичних предметів.

Borderlands 3 купить

У мережі з’явився офіційний бокс-арт PS4-версії гри.

Borderlands 3 игра

У висновку відзначимо, що новий геймплей розробники шутера готові продемонструвати 1 травня.