Топ 11 райських місць для відпочинку в іграх

420

Настала весна, а сніг досі часом сиплеться за нашими вікнами. Але це не проблема коли ти геймер, і завжди зможеш сховатися від негоди де завгодно, хоч на іншому кінці планети, вигаданому світі, або космосі. А якщо душа просить тепла, то можна підшукати собі сонячний райський куточок. Ми зібрали для вас Топ 10 райських місць для відпочинку у відеоіграх, які ти напевно хотів би відвідати у відпустці, або на уікенд. Не факт, що там буде спокійно, зате точно не засумуєш.

Рук Айленд – Far Cry 3

Якщо говорити про серії Far Cry, то ти можеш відправитися в Кират, де бушує громадянська війна. Поїхати в округ Хоуп і познайомитися з сектантами. Чи можна відразу відправиться на прекрасний загублений острів Рук Айленд і знайти татуйованих фанатиків, які поклоняються місцевої відьми; самих справжніх піратів з ватажком, якій влаштує тобі екскурс в світ божевілля. І не варто забувати про місцеві работоргівців. Вони то точно будуть цінувати тебе, точніше оцінювати. Загалом, райський острів повний веселощів.

Панау – Just Cause 2

Панау дуже великий острів і без гака-кішки весь його не облетишь. Тому якщо ти не любиш тисняву в аеропорту або в пробках, завжди можна причепитися до будь-якого виду транспорту та за допомогою цього девайса слідувати за ним, так би мовити, з вітерцем. Ну, а у вільний час на Панау можна повалити диктатуру. А для агентів ЦРУ є спеціальні комплексні тури з відвідуванням декількох подібних островів.

Топ 11 райских мест для отдыха в играх

Лос-Сантос – GTA V

Лос-Сантос хоч і не острів, зате в ньому повно розваг. Тут тобі і пляжі на березі океану, нічні клуби і лунапарк. Не подобається міський шум? Вирушай в гори, де зможеш пізнати єднання з природою і позаймайся йогою на вершині гори Чилиад. Або візьми байк і покатайся по сільській місцевості. Скінчилися гроші? Ей, це Лос-Сантос, в такому випадку просто візьми волину і вирушай грабувати банк. Заодно і напруга знімеш. Або на крайній випадок просто візьми пса і погуляй з ним.

Топ 11 райских мест для отдыха в играх

Острів Ling Shang – Crysis

Корейці дуже віддані своїй справі життя і працюють по 12 годин в день. І ніякої райський пляж у тропіках не може їх відвернути. Острів Ling Shang підійде тим, хто хоче ближче познайомитися з цією працьовитою нацією. Тут вони пресують місцевих жителів, проклинають Америку і моляться своєму лідерові, працюючи на благо йому. Спостерігати за подібною культурою вам допоможе спеціальний екзоскелет. А ще він допоможе вам показати їм прогресивні цінності своїм луком, якщо захочете.

Топ 11 райских мест для отдыха в играх

Острів Козака – Dead or Alive Xtreme 2

Коли-небудь хотіли стати героєм гаремника? Саме на острові Зака ваша мрія здійсниться. На прекрасному блакитному березі з м’яким піском і приємним сонцем можна цілими днями грати з новими подругами в волейбол, кататися на водних лижах і ніжиться в басейні.

Топ 11 райских мест для отдыха в играх

Баной – Dead Island

Чого варто боятися, коли ти після бурхливої нічки на крутому курорті з алкоголем і наркотиками прокидаєшся в своєму номері? Ні, ні мігрені з похміллям, і не того, що ти накоїв щось таке, з-за чого тебе виселять. Правильна відповідь – варто боятися несподіваного зомбі апокаліпсису. Когось це може налякати, але з урахуванням яку ніч ти провів на Банойе, у тебе точно стрес на роботі, а значить, можна затриматися і влаштувати бійню з зомбі без наслідків. Плюс, на острові ти знайдеш розкидані пляшки з віскі, які додадуть процесу веселощів. А найголовніше – погодка що треба.

Топ 11 райских мест для отдыха в играх

Гавань Лінкора – Bioshock Infinite

Якщо на поверхні планети тобі нема чим зайнятися, подивися в небо і побачиш літаючий місто Колумбії. Там тебе чекає маса розваг, а також прекрасний пляж у Гавані Лінкора. Що може бути краще, ніж плисти в небесах? Чи можеш просто посидіти на березі, поїдаючи солодку вату, і паралельно слухати розмови місцевих расистів. А якщо будеш уважним, може, навіть побачиш дівчину в блакитному платті, яка завжди носить з собою аптечки, відмички і патрони…

Топ 11 райских мест для отдыха в играх

Тропіко – Tropico

Завжди хочеться відвідати країну з іншим політичним режимом. Якщо в Північну Корею потрапити не так просто, а вибратися так тим більше, то «добродушний» Диктатор із серії Tropico чекає тебе на своєму величезному острові, щоб поневолити і відправити працювати в шахту. Туризм – основа економіки Тропіко, люди приїжджають і у них відбирають все. Даний ресурс завжди вимагає поповнення, тому ворота цього «Раю» завжди відкриті.

Топ 11 райских мест для отдыха в играх

Озеро Мід – Fallout New Vegas

Якщо ви живете в зоні з підвищеною радіацією у нас чудова новина! На озері Мзс майже не фонить. Особливих красот тут немає, зате заходи просто приголомшливі. Не забудьте захопити з собою водолазний костюм [бажано залізний], щоб оглянути головну пам’ятку – затоплений бомбардувальник Третьої світової війни, а після поспостерігайте як його будуть піднімати з дна для того, щоб використати у війні за Нью Вегас. Смажене м’ясо касадоров і радскорпионов додається. Квантова Нюка Кола до обіду на березі озера оплачується окремо.

Топ 11 райских мест для отдыха в играх

Вермайр – Mass Effect

Якщо заради відпочинку ти готовий втекти від сірих буднів не просто на край Землі, але й галактики – одягай скафандр, мій юний космічний турист, і приготуйся до подорожі на планету Вермайр, що знаходиться в скупченні зірок Омега Дозору, галактики Хок. Там тебе чекає приголомшливі острови, на яких ти зможеш відпочивати по-справжньому в галактичних масштабах. Правда, туди можуть прилетіти пірати або работорговці, але просто розслабся і отримуй задоволення.

Топ 11 райских мест для отдыха в играх

М’яка дигбо – Serious Sam 2

І закінчує список кращих курортів в іграх М’яка дигбо – планета, населена маленькими синіми чоловічками, за якими ти зможеш спостерігати день і ніч, вивчаючи їх побут. Тільки будь обережний, не привернули увагу злих велетнів, які водяться на цій планеті, адже вони ненавидять туристів і можуть почати бійню. Тому бери з собою пару гранат і мініган. В цілому ж, це прекрасна планета з водоспадами самобутньою культурою і їздовими динозаврами.

Топ 11 райских мест для отдыха в играх

Це були кращі курорти у відеоіграх, які ти можеш відвідати, поринаючи у світ геймінгу.