Інтервю з Едом Буном, чіти в Rage 2, Project Wight став Darkborne – дайджест ігрових новин цього тижня від Cadelta. Частина друга

477

Також у дайджесті: з DMC 5 прибрали цензуру, геймери зможуть дізнатися як бути слоном, гра від художниці Undertale.

Легкі фаталіті, ніяких лутбоксов і співробітництво з Марвел – головне з інтерв’ю з творцем Mortal Kombat 11

Сайт Game Informer оголосив, що цей місяць буде присвячений Mortal Kombat 11. Одним з перших тематичних матеріалів стало інтерв’ю з творцем серії Едом Буном. Ми вибрали головне з бесіди.

Факти про МК 11:

 • На релізі в грі буде 25 ігрових персонажів, згодом планується збільшити їх кількість до 30+.
 • У гру повернуться легкі фаталіті – Бун називає це необхідним злом.
 • Головним героєм гри стане Лю Кан [Хах, що серйозно?].
 • У грі не буде Quick Time Event.
 • Кінцівка тільки одна, альтернативних не передбачається.
 • Джакс не буде перетворюватися в гіганта, так як втратив цю здатність у MK 3.
 • Сюжетна компанія буде за розмірами трохи довше, ніж в Mortal Kombat X.
 • Антогонистка Хроніка спочатку був чоловічим персонажем. Вона буде важливіше, ніж Старші Боги.
 • У всесвіті гри не всі впевнені в існуванні Старших Богів, тому присвячених їм релігій не буде.
 • Лутбоксов не буде!
 • Над частиною одинадцятою працюють тільки три людини, причетних до самої першої гри: Ден Форден, Джон Фогель і сам Ед Бун.
 • Кроссплей в гру завезуть, але вже після релізу
 • За словами Буна, версія для Switch витягає 60 fps і виглядає відмінно.
 • В сюжетному режимі не буде турнірів.
 • Передбачено кілька кінцівок.

Про MK і Еда Буна:

 • Бун вів переговори з Marvel про розробку файтинга з їхніми персонажами. Подробиць розробник не розкрив, але натякнув, що це навіть могла б бути Marvel vs DC.
 • Бун говорить, що при наявності потрібних коштів хотів би попрацювати над онлайн проектом [не файтингом] за новою інтелектуальної власності.
 • Якщо розробники введуть в гру нового ніндзя, то хочуть, щоб він був рожевим.
 • Розробник не виключає, що наступна гра з всесвіту МК може вийти, грунтуючись на реальних відео. Так, студія вже починала робити ремастеры перших двох частин, але кидала затію.
 • Міні-гра за MK Mortal Kombat: Armageddon про гонки на карах може повернутися в майбутньому, але як гра для мобільних.

Нагадаємо, що Mortal Kombat 11 вийде на PC, PlayStation 4, Xbox One і Nintendo Switch 23 квітня.

Bethesda поділилася списком божевільних чітів в Rage 2

В індустрії давно точаться суперечки на тему використання чітів в синглплеерном проекті. Але поки всі думають, творці Rage 2 вирішили, що раз їх безбашенная гра, то чити в ній будуть, та ще й відповідні стилю.

В Rage 2 нас чекає 5 чіт-кодів:

 • «Він пече!» – у грі з’являється коментатор Тім Кицроу відомий по спортивним іграм NBA Jam і MLB Slugfest, який буде описувати всі дії героя.
 • «Нубопрокачка» – всі противники вмирають з одного удару.
 • «Син Тора» – герой стає наелектризованих і всі вороги отримують шкоди струмом, коли підходять до нього.
 • «Клегг в допомогу» – вам в напарники прийде якийсь Клегг Клейтон. Розробники називають його «тим ще козлом». Більше нічого не відомо.
 • «Антикатапульта» – катапультування навпаки. Під час їзди не вас викидає в повітря, а вашу машину. Ви ж стоїте на місці.

Якщо у вас загорілися очі, то потішу більше. Після релізу нам обіцяють завести ще більше подібних читів. Доступ до них можна отримати, купивши Deluxe видання. Чит «Він пече!» можна отримати за передзамовлення гри. У простій грі купити їх можна за внутрішньоігрової валюту в Мега пустки.

Будні монстра – Project Wight став Darkborne

У 2015 році гейм-дизайнер Battlefield: Bad Company 2, BF3 і Payday 2 Девід Голдфарб заснував студію The Outsiders. У 2016 році він анонсував гру Project Wight, після чого вона буквально зникла з виду. На цьому тижні розробник повідомив, що перейменував проект в Darkborne і виклав геймплейную демонстрацію.

У грі ми можемо подивитися на конфлікт потвор і людей з боку монстрів. Головні герої гри – чудовиська іменовані темнорожденными. Їх постійно переслідують люди, вбивають в ім’я своїх ритуалів, використовуючи трупи як жертви богам. Розробники хочуть показати не мисливців, а жертв. Нам належить грати за деяких представників покоління.

У грі ми будемо управляти як дитинчам, якому потрібно покладатися на скритність, так і дорослою особиною, здатної розірвати кількох людей відразу. У грі реалізована механіка «Дари смерті» – взаємодіючи з вмираючими родичами, ми зможемо отримувати нові вміння.

Також в геймплейном відео нам показали бій з особливим босом. Воно нагадує трохи систему Nemesis з Middle-earth.

У гри немає поки ні дати релізу, ні списку платформ. Однак розробники згадали ПК.

Цензура впала! В DMC 5 на PS4 тепер можна побачити п’яту точку Тріш

Як ми вже писали, DMC 5 на PS4 , і в одному кадрі з’явилися сонячні відблиски моральності і прикрили оголений зад Тріш. Причому на інших платформах такого не було. Тепер з виходом доповнення «Кривавий палац» вони зникли.

Інші ж моменти, коли сонячні відблиски прикривають пікантні моменти в грі – залишилися. Так оголеності Леді, яка потрапила з Тріш в ідентичну ситуацію, досі загороджують відблиски.

Коментарі від Sony, ні від Capcom не надходили, і що все це означало сказати точно не можна.

Відчуй себе слоном – анонс Shelter 3

Shelter – це серія інді-ігор, де вам потрібно виживати в шкірі тварини. Минулі частини гри дали нам відчути себе риссю і борсуком.

Тепер ми зможемо відчути себе у шкурі мами слонихи. У будні володарів хобота нам доведеться ходити зі стадом, купатися зі слоненятами і подорожувати по джунглях. Проте ідилія в життя слонів рідкість. Постійно потрібно шукати їжу і ділитися з родичами, перебувати в русі, щоб вижити.

Розробники називають ключовими темами Shelter 3 материнство, соціальну гармонію і спадщина. Реліз заплановано на 2020 рік.

Художниця Undertale випустила гру про самотність і сюрреалізм

Тобі Фокс зробив свою Undertale самостійно, проте у створенні візуальної частини гри йому допомогла художниця Темми Чанг. Нещодавно вона випустила власну коротеньку гру.

Проект під назвою Escaped Chasm розповідає про самотність дівчата, пов’язаної з потойбічним світом, який вона бачить у своїх снах. Західні журналісти хвалять гру за візуальний стиль, і зазначають, що головними темами стали: ізоляція, дивні сновидіння і зіткнення сюрреалістичного і буденного.

У грі також будуть елементи хоррору – розробниця попереджає про різке гучних звуків різної частоти, які потрібні для створення атмосфери в грі. Escaped Chasm містить чотири кінцівки, одну з яких авторка називає моторошною.

Гра зібрана в RPG maker і проходиться всього за 20 хвилин. Вона поширюється безкоштовно. У створенні Escaped Chasm взяв участь і сам Фокс — він написав саундтрек. Це перший проект Чанг, і надалі, вона планує створювати інші ігри. Якщо вам сподобалася Escaped Chasm, можете пожертвувати разработчице грошей на сторінки гри.

Скачати гру

Це були всі найцікавіші ігрові новини другої половини тижня. Залишайтеся з нами.