Недавні чутки про gta 6 з’явилися через помилку перекладачів

20

Деякий час тому по інтернету зі швидкістю світла поширилася новина про те, що довгоочікувана grand theft auto 6 знаходиться “в пеклі розробки”. Повідомлялося безліч досить глибоких витоків, наприклад той факт, що її планували випустити ще в 2020-му році, або що гра обіцяє бути набагато амбітніше попередніх проектів. Все це, як каже першоджерело, є не більше ніж вигадкою.

кріс кліппель з французького журналу rockstar magazine, де він вперше розповів про свою теорію, стверджує, що насправді його інформація не може розглядатися в контексті достовірності з реальними фактами. За його словами, він довго аналізував ринок і шляхом проб і помилок прийшов до об’ємного прогнозу по gta 6. Йому не розкривали ніяких виробничих деталей, і він вже тим більше не отримував від інших інсайдерів чуток з приводу всього сказаного.

вина в дезінформації, виходячи з думки кріса, лежить на перекладачах, які писали перші новинні матеріали по його інсайдах. Далі, вже по ланцюжку, ніхто і перевіряти не став, що саме сказав кріс з приводу дати анонсу гри і всього іншого. Отже, сприймати точку зору інсайдера слід з ще більшою часткою здорового скептицизму.джерело.