Nzxt cam

25

Nzxt cam — інструмент для моніторингу основних компонентів системи, а також налаштування деяких пристроїв. Випускається під маркою nzxt — відомого розробника корпусів і систем охолодження. В першу чергу, можна порадити завантажити nzxt cam геймерам, яким адресована і сама програма і більшість апаратних пристроїв розробника. Розробники так і називають свою програму:”краще додаток для моніторингу ігрового комп’ютера”.

Засоби моніторингу nzxt cam відображають поточне навантаження на систему-процесор, пам’ять, відео, накопичувач, мережу і процеси операційної системи. Сучасно оформлений інтерфейс наочно демонструє ключові показники (наприклад, температура, частота, швидкість обертання вентилятора і поточне завантаження), а додаткові меню надають більш розгорнуту інформацію і статистику.

інтерфейс nzxt camдетальна інформаціяналаштування і режим міні

Корисною функцією nzxt cam є можливість відображення панелі з обраними параметрами системи поверх вікон. Оверлей працює з іграми і корисний для відстеження навантаження прямо під час ігрового процесу. Крім можливості відображення тих же датчиків, що і основний інтерфейс програми, підтримується відображення поточного fps (кількості кадрів в секунду), що взагалі чудово і корисно. Також в програмі передбачений міні-режим-схожа функція, але розрахована на відображення інформації не в грі, а на робочому столі. Обидва панелі можуть бути налаштовані – можна змінити відображаються датчики і оформлення.

Nzxt cam дозволяє здійснювати настройку деяких пристроїв: управління підсвічуванням сумісних пристрої, зміна деяких параметрів відеокарти (розгін), управління охолодженням і живленням. Для цього пристрої повинні бути сумісні з програмою.

В cam є система профілів (набір налаштувань), які можуть бути активовані як вручну, так і прив’язані до певних процесів. Наприклад, профіль може бути прив’язаний до гри і мати особливі налаштування, актуальні тільки для неї. Наприклад, можна підвищити швидкість обертання вентиляторів при запуску гри або знизити інтенсивність підсвічування пристроїв в нічні години.