Для чого потрібен Foxit Reader на вашому компютері

453

Привіт, любителі комп’ютерів. Впевнений, що кожен користувач ПК після переустановки системи завжди інсталює певний набір програм, які потрібні для роботи, розваг та обслуговування комп’ютера. Щоб відкривати файли формату pdf, раджу обов’язково Foxit Reader rus завантажити безкоштовно. Це незамінний додаток, про який і піде мова в даному огляді.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Призначення
  • Основні особливості
  • Інструменти

Призначення

Мені часто доводиться стикатися з pdf-книгами, які містять не тільки текст, але і посилання, зображення, інші елементи форматування. Перепробував чимало програм, але більшість з них дуже повільно завантажувало нові сторінки (особливо, якщо на них було багато картинок), іноді виникали проблеми з відображенням шрифтів.

Коли вперше скачав Foxit Reader, то був приємно здивований простотою інтерфейсу, швидкістю роботи і достатнім функціоналом. Ось так виглядає робоче вікно програми:

Погодьтеся, все зрозуміло і не заплутано.

Багато хто стверджує, що є більш просунуті аналоги, які дозволяють навіть редагувати pdf, вставляти свої коментарі. Не сперечаюся, можна знайти для Windows з великим набором можливостей, але швидкодія утиліти при цьому істотно знижується, що неприйнятно для читання.

Великим недоліком Фоксит вважається те, що він не підтримує формат сканування «djvu». Особисто мені це не доставляє незручності, оскільки можна за лічені хвилини виконати конвертування і продовжувати користуватися якісним додатком.

Основні особливості

Варто відзначити, що інсталятор «важить» всього кілька мегабайт, встановлюється швидко і не споживає багато системних ресурсів, на відміну від «популярного» Adobe Reader. Раз Ви зацікавилися PDF переглядачем, тоді рекомендую цікаву статтю про кращий конвертер PDF в Word, про який я писав раніше.

У багатьох країнах, де вартість інтернет-трафіку донині залишається високою, користувачі скачують саме Foxit з-за його компактних розмірів.

Також доступна версія portable, яка не вимагає установки. Досить просто запустити файл exe», який можна помістити на знімний носій (флешку).

В останніх оновленнях нарешті була реалізована 100%-я підтримка російської мови. До цього моменту у налаштуваннях можна було вибрати «Russian», але деякі елементи управління однаково відображалися на англійській або були «криво» переведені.

Інструменти

Foxit Reader – це повноцінна «читалка», яка підтримує наступні можливості:

  • Відкриття будь-яких модифікацій pdf;
  • Відправка документів на друк: цілком або посторінково (вибірково);
  • Збільшення певних ділянок за допомогою інструменту «Лупа»;
  • Розгортання книг на весь екран для більш комфортного читання;
  • Швидка відправка документів по електронній пошті;
  • Створення знімків (скріншотів);
  • Виділення тексту для подальшого копіювання в буфер обміну.

Для чого потрібен Foxit Reader на вашому компютері

На скріні я відзначив, як змінити мову, якщо потрібна російська версія.

До речі, для Mac OS є чудова альтернатива – iSkysoft PDF Editor. Додаток має схожий інтерфейс, але володіє розширеним набором інструментів для редагування файлів.

Рекомендую перейти на наступну сторінку для скачування Foxit без реєстрації і відправки смс. Завантаження відбувається безпосередньо з офіційного сайту, що виключає ймовірність зараження вірусами.