Двоє з скриньки: гайд по навушниках vivo tws 2 anc і tws 2e

25

10

Нещодавно серію навушників vivo поповнили дві бездротові моделі: tws 2 anc і tws 2e. Вони виглядають однаково, але помітно розрізняються за характеристиками і ціною. Розповідаємо, як підібрати підходящу новинку під себе.

Vivo tws 2 anc: високі технології в компактному корпусі

На відміну від багатьох традиційних tws-затичок, ці навушники обзавелися однією з функцій великих накладних моделей. Технологія активного шумозаглушення ефективно гасить дратівливі звуки, роблячи їх повністю непомітними або значно знижуючи гучність. Гарнітура з anc підійде тим, хто часто слухає музику поза домом і не хоче відволікатися з кожного приводу.

Музика без зайвого шуму

У суєті міського життя не завжди вдається якісно послухати улюблений плейлист. Гул громадського транспорту, бубонять під вікнами портативні колонки, сусід з перфоратором — джерел дратівливих звуків завжди вистачає. Вирішити проблему допоможуть аксесуари з технологією активного шумозаглушення. Вбудовані мікрофони vivo tws 2 anc аналізують частоту сторонніх звуків, після чого навушники видають таку ж аудіодоріжку в протифазі. Нав’язливий шум розбивається об зустрічну хвилю і стає менш помітним.

У більш тихій обстановці anc можна відключити, щоб збільшити автономність гарнітури. А на випадок, якщо потрібно залишатися на зв’язку з навколишнім світом, передбачений «прозорий» режим роботи. При його активації мікрофони транслюють всі навколишні звуки безпосередньо. Це дозволяє поговорити зі співрозмовником або почути оголошення потрібної зупинки, не витягуючи аксесуар з вух. Музика чутна, але не заважає спілкуванню з оточуючими.

Ще одна корисна фішка шумодава — робота з голосом. При розмові по телефону виділений мікрофон аналізує сторонні звуки і на льоту чистить аудіоряд, відсікаючи свист вітру або настирливий шум вулиць.

Перемикання між пресетами роботи здійснюється у фірмовому android-додатку. Там же можна ознайомитися з інструкцією по роботі сенсорних панелей, налаштувати управління під себе або оновити прошивку. Заодно варто виставити інтенсивність дії алгоритму anc. Наприклад, в квартирі з відкритими вікнами досить мінімальної потужності шумодава. А при прогулянці по жвавій вулиці доречно вибрати найагресивніший режим — він знизить гучність сторонніх звуків на значні 40 дб.

Ергономіка аудіо

Незважаючи на форму, схожу зі звичайними вкладишами, гарнітура надійно тримається у вухах в будь-якій ситуації. Силіконові амбушюри з щільною посадкою забезпечують фіксацію навушників навіть під час пробіжки або інтенсивних занять фітнесом. Вага кожного аксесуара становить всього 4,7 грама, а за рахунок плавних контурів корпусу не впиваються у вуха.

Зарядний кейс виготовлений з глянцевого пластику. Плюс такого рішення-гладка поверхня, завдяки чому чохол легко прослизає в кишеню і витягується з нього. Кришка оснащена магнітним кріпленням і легко зачиняється. Це запобігає потраплянню пилу всередину і випадання навушників.

Взаємодія з плейлистом здійснюється за допомогою сенсорної панелі на ніжках корпусів. Вони, завдяки високій чутливості, чітко реагують на найлегші торкання. Крім перемикання треків, підтримуються такі функції, як пауза, регулювання гучності, вибір пресету anc, відповідь або відхилення вхідного дзвінка, а також виклик голосового помічника google.

Для геймерів і меломанів

Компактні розміри не стали перешкодою для автономності. На одному повному заряді vivo tws 2 anc прослужать до 4,1 години при активному шумодаві на середній гучності. А при відключенні цієї функції в тихій обстановці аксесуар протримається набагато довше-до 7,3 ч.враховуючи підзарядку від чохла, сумарний час роботи гаджета становить до 29 годин. Підійде модель і для мобільного геймінгу, адже затримка звуку в ігровому режимі становить всього 88 мс.

Ще один козир-одночасне під’єднання до двох пристроїв. Можна з комфортом дивитися фільм на ноутбуці, а в разі вхідного дзвінка зі смартфона досить торкнутися сенсорного майданчика, щоб відповісти на нього. Після закінчення розмови гарнітура знову переключиться на звукову доріжку онлайн-кінотеатру. А за рахунок опції find my tws легко знайти аксесуар, що загубився десь в квартирі.

Vivo tws 2e: чистий звук без зайвих витрат

Більш доступна бездротова модель володіє тим же дизайном і ергономікою, що і старша версія. Відрізняється вона тільки відсутністю активного шумодава і підтримки aptx adaptive. Така модифікація підійде для домашнього прослуховування музики, ранкових пробіжок по тихому парку та інших ситуацій, де не потрібно переплата за невикористовувану функцію.

Аудіо на прокачування

Гарнітура оснащена тими ж 12,2-мм драйверами з діафрагмою з вуглецевого волокна. Вони забезпечують якісне звучання всіх смуг частот, видаючи потужні нч і чистий вокал. Додатково оптимізувати аудіо на власний смак допомагає фірмова технологія deepx 2.0. Вона пропонує набір предустановок, відповідний під конкретний трек або музичний жанр. Режим mega bass підкреслить ритмічні басові партії, clear voice витягне на передній план голос виконавця, а clear highs, в свою чергу, зробить акцент на інструментах, що звучать у верхньому діапазоні.

Приємні бонуси

Незважаючи на відсутність anc, навушники все ж вміють різати шум (правда, тільки під час розмови). Цифровий алгоритм впорається навіть з сильним вітром, так що співрозмовник буде чути голос власника гарнітури без дратівливого фонового супроводу. Також модель підтримує функції google assistant і find my tws.

Заряду навушників вистачає на 7,6 год роботи на середній гучності. Сумарна автономність – до 30 годин при підживленні від комплектного кейса. Значення затримки звуку в ігровому режимі залишилося практично на тому ж рівні — 117 мс. Цього показника достатньо для динамічних шутерів, не кажучи вже про однокористувацькі хіти.

Навушники серії vivo tws2 примітні компактними розмірами, високою якістю аудіо і тривалої автономністю. Цікавим виглядає і рішення бренду не розділяти базову і anc-модель по частині дизайну і допоміжних опцій. Це дозволяє вибрати підходящий варіант для прослуховування улюблених треків і розмов по телефону, не втрачаючи в ергономіці і функціональності.