Німецькі умільці створили рятувального дрона

412

Вчені з Німеччини кілька років працювали над створенням безпілотника, який здатний рятувати тих, хто тоне. Днями було проведено декілька тестів, результати яких вразили навіть найзапекліших скептиків.

Функціональність рятувального пристрою оцінювалася за кількома показниками. Найважливішою з них була швидкість польоту, щоб дрон міг швидко прибути на місце події. Також, враховувалася здатність доставки різних засобів.

Враховувалися і місткість / вантажопідйомність безпілотного пристосування, оскільки рятувальник повинен мати в комплекті надувну подушку, яка при контакті з водою починає наповнюватися повітрям.

Варто відзначити, що всі випробування “гаджет” пройшов з відміткою “відмінно”! Всі умовні потопають вижили і змогли самостійно дістатися до берега. Цей винахід може стати відмінною альтернативою або доповненням рятувальної служби на пляжах, але говорити про його масовому застосуванні поки рано. Самі розробники уточнюють, що є деякі моменти (проблеми), над якими ще треба попрацювати.

А що Ви думаєте з цього приводу? Чи варто впроваджувати такі технології або ще треба трохи почекати? Поділіться думкою в коментарях.