Nintendo випустить нову консоль протягом наступних 79 років

28

Компанія nintendo нещодавно оголосила, що продовжить випуск ігрових продуктів. Її наступна консоль, йдеться у звіті, запланована на 20хх рік. Таким чином, з повною впевненістю можна очікувати її появи в найближчі 28 544 дні або 79 років, якщо не буде затримок.

У своєму звіті nintendo пояснила, що вона планує і далі розширювати свій бізнес навколо основної концепції створення унікальних інтегрованих апаратно-програмних продуктів, яка непогано працювала останні сорок з гаком років.

Однак цей рік поки не дуже успішним для компанії. Nintendo поступився першим місцем як виробник консолей sony після того, як switch не зміг досягти своєї виробничої мети. Чистий прибуток за перше півріччя цього року знизився на 19 відсотків у порівнянні з минулим роком.

Генеральний директор nintendo шунтаро фурукава пояснив спад торішнім тріумфом, коли animal crossing: new horizons поклав початок всьому бізнесу nintendo switch. Більше 40 відсотків нових власників switch вибрали її в якості своєї першої гри.

Nintendo змогла відшкодувати частину втрачених продажів консолей за рахунок додаткових продажів ігор. Прогноз продажів компанії на цей фінансовий рік був змінений з 190 мільйонів до 200 мільйонів копій ігор. Очікується, що його майбутні ігри, що включають три тайтла про покемонів і ще одну гру франшизи legend of zelda, повинні досягти успіху.

Загальний план nintendo на майбутнє полягає в тому, щоб продовжувати слідувати існуючим напрямам, які включають більше ігор, оновлення цифрових сервісів, таких як nintendo switch online і expansion pack, і подальші модернізацію апаратних засобів switch.