Новий дизайн VK примусово навязують

365

9 червня 2016 року багато користувачів соціальної мережі “ВКонтакте” помітили, що з зовнішнім виглядом сторінок щось не так. Але не у всіх юзерів виникала така “проблема”. Як виявилося, керівництво VK вирішило в примусовому порядку підключати власників аккаунтів до нового дизайну, але робити це поступово.

Протягом дня близько 10% усіх користувачів перейшли на оновлене оформлення. А це, як-ніяк, більше 30 мільйонів чоловік. Варто відзначити, що їх вибрав сліпий жереб. Нічого особистого.

Представники медіа гіганта заявили:

“Це тільки початок. Редизайн обов’язково торкнеться всіх. Поки-що насолодитися новим інтерфейсом можуть всі бажаючі з можливістю повернення до старої версії. Але коли процес переходу завершиться, то повернутися до попереднього оформлення буде неможливо”.

Майже десять років протримався звичний інтерфейс, до якого багато хто сильно звикли і тепер сприймають нововведення не надто дружелюбно. Деякі запевняють, що дизайн був запозичений частково у Facebook, і частково в Instagram.

Але більше всього перетворився розділ повідомлень. Якщо перейти в нього, то в лівій частині вікна відобразиться перелік останніх контактів, з якими Ви листувалися. Після кліка на певному людині справа відкриється вся переписка з даними співрозмовником.

Тепер і мобільний додаток VK, і десктопна версія офіційного сайту, будуть дуже схожі. Мабуть, цей хід, спрямований на підвищення рівня впізнаваності і створення єдиного стилю.

А Вам пощастило перейти на новий дизайн? Якщо так, то розкажіть про свої перші враження в коментарях до даної новини.