Опубліковані перші оцінки God of War – Західна преса у захваті від гри

338

Незабаром відбудеться одна з головних подій року в ігровій індустрії – вихід God of War. Ми його теж чекали, але не без побоювання, чесно кажучи. Змінилася боївка, локації стали набагато більше, ніж в попередніх частинах серії, та й ніколи божевільний Кратос тепер постарів і виконує роль турботливого батька. Але всі побоювання виявилися марними. Ігрові критики від гри в захваті і не скупляться на компліменти, в тому числі «краща гра покоління».

Станом на 13 квітня, коли Sony дозволила публікувати огляди на гру, сумарна оцінка гри за даними Metacritic зупинилася на вражаючою позначці в 94 бали. Найнижча оцінка God Of War на поточний момент – це 8 з 10.

Звичайно, можна послатися на те, що ось які негідники Sony, розіслали валіз ігровим ЗМІ, ось вони і боятися поставити грі низьку оцінку. Але ми вас запевняємо, будь-які сумніви про God of War гри розвіються вже після 3 годин гри.

Ми вже почали проходити God of War і вже чекаємо можливості поділитися з вами враженнями про гру, а поки наведемо найяскравіші цитати про гру від західних ігрових видань.

Gamer.no – 100

Не важливо про що ми будемо говорити про дослідження світу, бойової системі або сценарії, God of War – це справжній шедевр в будь-якому своєму аспекті.

Easy Allies – 100

God of War – це навіть більше, ніж просто новий рівень для популярної серії екшенів від третьої особи, це нова планка якості для всієї ігрової індустрії в цілому. Неймовірна за красою графіка, цікаве дослідження світу гри і глибока, з величезною кількістю нюансів бойова система – все це створює вражаюче пригода, яка має пройти кожна людина на планеті. Santa Monica Студій відправляє нас у Вальхаллу.

Atomix – 97

PlayStation може похвалитися новим чудовим ексклюзивом, з яким складно конкурувати іншим іграм. І, звичайно ж, вихід гри ознаменовує нову сагу у всесвіті Кратоса. Недостатньо просто бути амбіційним. Найголовніше – знати, як втілити амбіції в реальність, що повністю вдалося розробникам з Santa Monica Студій.

GamePro Germany – 93

Світ гри прекрасний, бойова система весела і різноманітна, а сюжет захоплюючий. Мені в грі сподобалося абсолютно все. Бальдер – чудовий лиходій, Атрей мені подобається більше, ніж багато діти вранці в метро, а Кратос – це просто Кратос. Односкладова, крутий, але тепер ще й батько.

Shacknews – 90

God of War – це як ковток свіжого повітря, завдяки переосмисленої всесвіту і деяких фундаментальних нововведень в грі. Але в основі лежить все та ж гра, трохи менш жорстока, але як і раніше сувора. Роздирання чудовиськ на шматки – це головний лейтмотив гри. І це добре, адже навіть якщо прийшов час рости, то не варто занадто змінюватися щодо минулих частин серії.

Metro Montreal – 85

God of War – захоплююча пригода, яка може багато чого запропонувати хардкорних гравців. Це без сумніву хороша гра, яка могла бути іншою, якщо б у грі був більш пророблений сценарій, краще персонажі і більш варіативна бойова система.

Як ми бачимо за оцінками God of War, рецензенти отримали лише позитивні враження від гри. Переконатися у правдивості слів, сказаних в рецензіях, геймери зможуть після релізу God of War. Чекати залишилося недовго, лише до 20 квітня.

А якщо у вас немає PS4, то не варто засмучуватися, PC-геймери в цьому місяці теж отримають кілька придатних ексклюзивів, про які ми розповідали в

Завантажити безкоштовно God of War

Джерело: http://astral-td.com.ua/