Перша демонстрація геймплея Cyberpunk 2077 відбудеться вже в червні цього року?

349

Головні зірки польського ігропрома CD Project RED вже більше п’яти років в умовах найсуворішої секретності розробляють свій новий рольової проект Cyberpunk 2077. Завіса таємниці над грою може бути розкрита вже цього літа на виставці E3, що підтверджується недавнім заявою співробітників сайту Everyeye.it.

Головний редактор ігрового ресурсу в Facebook опублікував повідомлення, з якого стало відомо, що польські розробники запрошують популярні ігрові видання на показ своєї нової гри. Закрита демонстрація проекту триватиме більше години, що явно свідчить про те, що розробники приготували щось велике, ніж просто черговий пак карт для Gwent. Найочевидніший варіант – Cyberpunk 2077.

Як і годиться у всіх подібних випадках, CDPR відмовилися від коментування новини, тому нам залишається тільки чекати 12 червня, коли відбудеться початок виставки E3.

З великою ймовірністю може повторитися історія The Witcher 3, який теж на виставці показували за зачиненими дверима для представників преси, а через місяць геймплейне відео було опубліковано в інтернеті.

Нагадаємо, що це не єдина новина стосовно Cyberpunk 2077. , що може бути ознакою швидкого початку маркетингової компанії гри. А якщо врахувати нещодавню заяву представників CDPR, що вони збирається піти по стопах Bethesda і по максимуму скоротити час між анонсом і релізом гри, то вихід Cyberpunk 2077 можна очікувати вже на початку наступного року.

Ми сподіваємося, що тривалий період розробки ніяк не погіршив якість гри і Кіберпанк навіть перевершить The Witcher 3, який потрапив на високу позицію в нашому .

Джерело: http://softik.net.ua/