Red Dead Redemption 2 вийде на ПК 9 липня 2019 року?

365

На сайті 4chan анонімний інсайдер поділився вельми інтригуючою новиною: названа дата виходу Red Dead Redemption 2 на ПК і магазин, в якому буде поширюватися гра. Можливо, це просто чергова запізніла першоквітневий жарт, тому не варто сприймати заяви інсайдера як абсолютну істину.

Чоловік, який називає себе «знаменитим 4chan Leaker», повідомив, що вже 22 квітня Rockstar анонсує Red Dead Redemption 2 на персональні комп’ютери і вихід гри відбудеться 9 липня 2019 року. При цьому, як ні дивно, популярний вестерн стане черговим ексклюзивом для магазину Epic Games Store. І мова йде не про тимчасової ексклюзивності, як у випадку з іншими сучасними іграми, а про зовсім безвременным ексклюзиві EGS і грі, яка ніколи не вийде в Steam.

Звучить, звичайно, шалено, особливо за умови, що у Rockstar є власний сервіс дистрибуції ігор на ПК – Social Club, в якому видавцеві немає потреби платити процентні відрахування магазину Epic Games.

Водночас ми не будемо сильні здивовані, якщо в кінцевому підсумку Red Dead Redemption 2 на ПК виявиться тимчасовим ексклюзивом Epic Games Store і Social Club, так як видавець Take-Two, який за сумісництвом є власників Rockstar Games, вже представив в Epic Games Store дві своїх великих гри і .