Rockstar показала скріншоти switch-версії оновленої трилогії gta

30

Не за горами реліз збірки ремастерів grand theft auto: the trilogy — the definitive edition, і, як відомо, вийде він не тільки на передових платформах, але і на гібридній nintendo switch. За потужністю система помітно поступається конкурентам, а тому доречне питання: як же буде виглядати оновлена класика на кишеньковій приставці? відповідь на нього дала сама rockstar games, опублікувавши ряд скріншотів switch-версії майбутньої новинки.

Зрозуміло, якісь висновки краще зробити самостійно, перегорнувши скріншоти в галереї вище. Але якщо коротко, версія для switch очікувано відрізняється від варіантів для pc, ps і xbox. В очі кидається знижений дозвіл текстур і всюдисуще «мило». І це при не такий вже й вражаючою картинці ремастерів в цілому.

Нагадаємо, що прем’єра grand theft auto: the trilogy – the definitive edition відбудеться вже 11 листопада. Гра вийде на всіх актуальних платформах, тобто на pc, playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x/s і nintendo switch. Наступного року збірка ремастерів перебереться і на пристрої під управлінням ios і android.