У telegram з’явиться платна підписка для відключення реклами

21

Засновник telegram павло дуров повідомив про плани щодо впровадження ряду опцій, які дозволять відключати офіційні рекламні оголошення в каналах месенджера.

Джерело зображень: telegram

Власну рекламну платформу telegram представив наприкінці жовтня нинішнього року. Реклама з’явиться тільки у великих каналах, підтримка яких для telegram пов’язана з найбільшими витратами. При цьому особливо підкреслюється, що telegram не буде показувати рекламні повідомлення в списку чатів, особистих бесідах або групах. Крім того, для демонстрації рекламних оголошень месенджер не буде використовувати особисті дані.

У той же час, як зазначає павло дуров, багато користувачів пропонують реалізувати можливість повного відключення реклами. Тому telegram впроваджує два нововведення. Одне з них полягає в тому, що заборонити демонстрацію реклами можна буде за невелику плату.

” ми вже приступили до роботи над цією новою функцією і очікуємо її запуску в цьому місяці. Вона може бути оформлена у вигляді недорогої підписки, яка дозволить будь — якому користувачеві безпосередньо фінансово підтримувати розвиток telegram і ніколи не бачити офіційних рекламних оголошень в каналах», – говорить засновник месенджера.

Крім того, відключати офіційні рекламні оголошення для всіх користувачів зможуть автори каналів.

«автори деяких каналів також хотіли б “вимикати” рекламні оголошення в своїх каналах для всіх користувачів. В даний момент ми прораховуємо економічні умови цієї опції. Скоро рекламодавці зможуть розміщувати “невидиме” оголошення в будь — якому каналі, яке — за умови достатньої вартості показу — призведе до відсутності оголошень в цьому каналі», – зазначає павло дуров.