Windows 10 (21h1) стала доступна всім користувачам

23

З виходом windows 11 вся увага користувачів прикута саме до цієї операційної системи microsoft. Однак розробники не забули і про windows 10, оскільки ця програмна платформа збереже актуальність до жовтня 2025 року. На цьому тижні було оголошено про те, що оновлення windows 10 (21h1) досягло фінальної стадії поширення і тепер доступно всім користувачам.

Джерело зображення: shutterstock

Нагадаємо, microsoft випустила перше функціональне оновлення цього року windows 10 (21h1) або windows 10 may 2021 update в травні. Поширення пакету здійснювалося поетапно, тому до моменту, поки він став доступний всім бажаючим, пройшло кілька місяців. Цікаво, що в цьому місяці очікується вихід оновлення windows 10 november 2021 update або windows 10 (21h2), яке формально вважається функціональним, але на ділі переважно складається із загальних виправлень і поліпшень, спрямованих на підвищення стабільності роботи ос.

«windows 10 версії 21h1 призначена для широкого розгортання. Як завжди, ми рекомендуємо якнайшвидше оновити свої пристрої до останньої версії windows 10, щоб ви могли скористатися перевагами новітніх функцій і розширеного захисту від загроз безпеці», — йдеться в повідомленні microsoft.

Оскільки підтримка windows 10 продовжиться до жовтня 2025 року, користувачам не потрібно поспішати з переходом на windows 11. “для клієнтів, які використовують комп’ютери, які не підлягають оновленню, і які не готові перейти на використання нових пристроїв, windows 10-правильний вибір. Ми будемо підтримувати windows 10 до 14 жовтня 2025 року, і нещодавно ми оголосили, що наступне функціональне оновлення ос вийде пізніше цього року», — сказано в заяві розробників.