Alphacool представила сжо серії eisbaer aurora для чіпів intel alder lake

40

Компанія alphacool анонсувала системи рідинного охолодження eisbaer lt240 aurora і lt360 aurora, призначені для використання в настільних комп’ютерах ігрового рівня.

Джерело зображень: alphacool

Новинки оснащені радіатором типорозміру 240 і 360 мм відповідно. У першому випадку для обдування використовуються два 120-мм вентилятора, у другому — три. Додатково можуть монтуватися вентилятори на зворотному боці радіатора.

Швидкість обертання кулерів регулюється методом широтно-імпульсної модуляції (шім) в діапазоні від 800 до 2000 оборотів в хвилину. Формується потік повітря об’ємом до 104,5 кубічних метра на годину. Статичний тиск досягає 2,0 мм водяного стовпа.

Підстава водоблоку виконано з міді з нікелевим покриттям. Швидкість роботи помпи становить 2600 оборотів в хвилину.

Вентилятори і помпа наділені багатобарвним підсвічуванням digital rgb. Змінювати режими роботи і ефекти можна за допомогою спеціального контролера, що входить в комплект поставки.

Нові системи рідинного охолодження можуть застосовуватися з процесорами intel alder lake у виконанні lga 1700: для цього служить спеціальний адаптер. Відомостей про орієнтовну ціну новинок поки немає.