Арнольд шварценеггер став головним героєм “новорічного наступу 2022” в world of tanks

24

Розробники world of tanks з компанії wargaming розповіли, що в цьому році головним героєм “новорічного наступу ” в грі стане арнольд шварценеггер — не потребує представлення відомий актор, бодібілдер і політичний діяч. Про співпрацю було оголошено за допомогою спеціального трейлера на youtube.

“сюжет трейлера розповідає історію маленького джонні: хлопчик відправив листа своєму кумиру, але пройшло майже 30 років, і тільки зараз лист доходить до адресата. Отримавши послання, арнольд вирішує зустрітися з джонні. Він сідає в свій вертоліт і відправляється в дорогу. Що сталося потім? дивіться трейлер!”,- йдеться в описі ролика.

Нагадаємо, що “новорічний наступ” — одне з найбільш улюблених гравцями подій в world of tanks. У цей святковий період танкістам належить прикрашати ангар різними іграшками, гірляндами та іншими декоративними елементами.

” робота з командою wargaming над цим особливим проектом була відмінним досвідом-тим більше мені відомо, скільки радості він принесе мільйонам гравців! – зазначив арнольд. – з танками мене пов’язує давня історія: у мене є m-47 patton, на якому я проходив службу в австрійській армії, коли мені було 18, так що мені знайомий захват, який відчуваєш, керуючи цими сталевими звірами! користувачі reddit роками запитували, коли ж чекати моєї появи в world of tanks? здається, їхня мрія збулася. Так що відклади святкове печиво і готуйся до” новорічного наступу ” разом зі мною!”.

.