Instapic – аналог Instagram для Windows

466

Доброго дня. З кожним роком популярність додатка Instagram для обміну фото і відео тільки збільшується. Крім мобільних платформ, люди хочуть програму аналог Instapic скачати Windows 7, щоб завантажувати зображення і короткі кліпи в свій аккаунт на комп’ютері. Така можливість надається, але є деякі обмеження. Пропоную глибше копнути в цю тему.

Рішення є!

Проблема полягає в тому, що утиліта Инстапик доступна до скачування тільки для операційної системи Віндовс не нижче восьмої версії. Але як тоді скористатися потрібним функціоналом на «сімці»?

На жаль, офіційний клієнт розроблений тільки для Windows 10. А для молодшої версії можна використовувати Instapic, скачавши його з фірмового магазину Microsoft. Ось посилання:


Завантажити: Instapic
Безкоштовний аналог Instagram
Скачано: 3543, розмір: 1 Mb, дата: 12.Окт.2016

Але не впадайте у відчай, якщо у Вас Віндовс 7. В такому випадку можна встановити емулятор операційної системи Android, який називається BlueStacks, і через нього запустити повноцінний Instagram з Google Play Market (як Ви зазвичай робите це на своєму смартфоні).

Детальніше про InstaPic

Цей додаток розроблено компанією APP LYF, яка вирішила заповнити «прогалини» авторів Инстаграма. Останні чомусь вирішили відмовитися від створення версії популярного фото-відео софта для Windows 8. Але і без їх участі команді ентузіастів вдалося випустити відмінний замінник.

Инстапик – не єдиний аналог, але один з самих функціональних. З’явився не так давно, але вже встиг здобути популярність. Чим же він такий привабливий?

  • З його допомогою можна не тільки дивитися чужі знімки, але і додавати свої власні. І вони автоматичні будуть завантажуватися на сервери Instagram;
  • Утиліта має простий інтерфейс, з яким легко розібратися за кілька хвилин;
  • Можна створити новий обліковий запис прямо в додатку, без необхідності переходу на офіційний сайт.

Ось так виглядає головне вікно після запуску софта:

Instapic – аналог Instagram для Windows

Клікнувши правою кнопкою мишки, можна вивести на екран основне меню, що складається з наступних елементів:

  • Перейти на головну (Home);
  • Профиль (Profile);
  • Пошук (Search). Дозволяє шукати інші акаунти або публікації за #хеш-тегами;
  • Знайти друзів (Find Friends);
  • Обновить (Refresh).

Instapic – аналог Instagram для Windows

Щоб побачити зображення у збільшеному розмірі, достатньо клікнути по мініатюрі. Тепер Ви зможете написати коментар, поставити «лайк» або виконати збереження файлу на комп’ютер. Якщо хочете розповісти друзям у соціальних мережах про улюблених фотках, можна скористатися кнопками для шарінга (правий верхній кут):

Instapic – аналог Instagram для Windows

Натискаючи на стрілки «вправо-вліво» можна перегортати елементи. При цьому не виникає ніякого гальмування – інтерфейс працює плавно.

Як зробити публікацію в Instapic? Просто натисніть на значок камери, який розташований праворуч угорі. З’явиться вибір варіантів: завантажити з комп’ютера або зробити захоплення з допомогою веб-камери.

Instapic – аналог Instagram для Windows

Як тільки визначитеся з вибором, фотографію можна буде обрізати або попередньо відредагувати, використовуючи вбудовані інструменти програми:

Instapic – аналог Instagram для Windows

Варто відзначити, що Инстапик використовує редактор графіки Aviary з безліччю функцій: регулювання чіткості, насиченості, контрасту, нанесення тексту, малювання тощо).

Коли виконаєте всі зміни, що можете публікувати. Або просто збережіть файл на комп’ютер для подальшої обробки.

Ще раз нагадаю, що скачати Instagram на Windows 7 неможливо, а ось завантажити Instapic реально з офіційного маркету Microsoft, просто перейшовши за цим посиланням:

Instapic – аналог Instagram для Windows
Завантажити: Instapic
Безкоштовний аналог Instagram
Скачано: 3543, розмір: 1 Mb, дата: 12.Окт.2016

На цьому все! Питання та побажання залишайте в коментарях.

З повагою, Віктор!