Msi вперше показала величезну флагманську материнську плату meg z690 godlike

43

Компанія msi вперше показала флагманську материнську плату meg z690 godlike для процесорів intel core 12-го покоління. При першому погляді на неї відразу і не скажеш, що перед нами саме материнська плата — настільки незвичайною і футуристичної вона виглядає. Про її природу лише нагадує процесорний роз’єм lga 1700.

Джерело зображення: msi

Виробник повідомив, що плата meg z690 godlike отримала одну з 16 нагород ces 2022 innovation honoree award. Ще 15 нагород заробили інші продукти виробника, включаючи монітори, настільні комп’ютери та відеокарту.

We won 16 ces 2022 innovation honoree awards! 🏅 🏅 🏅 🏅 modern dm10 meg z690 godlike meg z690 unify-x meg treble meg prospect clutch gm41 lightweight wireless meg artymis 341 miniled meg 551u oled mpg321ur-qd xbox edition geforce rtx 3080 ti sea hawk x 🏅 3 more to reveal in jan! pic.twitter.com/dtehczxqea

— msi uk (@msi__uk) november 10, 2021

Материнська плата meg z690 godlike відноситься до продуктів старшої серії meg виробника і є самим передовим її рішенням. Вона використовує форм-фактор e-atx, проте на відміну від більшості інших представників цього сегменту плат вона володіє практично ідеальною формою квадрата — габарити новинки складають 305 × 310 мм. Зазвичай плати такого розміру використовуються в hedt-комп’ютерах і робочих станціях — у споживчому сегменті пк цей форм-фактор зустрічається не так часто.

Згідно наявної інформації, плата оснащена 3,5-дюймовим сенсорним екраном. Це найбільший дисплей, який коли-небудь встановлювався на материнські плати. Його розміри аналогічні екрану першого смартфона iphone від apple. На рк-дисплей виводяться показники частоти і температури процесора, дані про напругу, а також різна графіка.

В основі плати meg z690 godlike використовується значно посилена 22-фазна підсистема живлення (vrm). Новинка підтримує озу стандарту ddr5 і дозволяє використовувати модулі пам’яті з частотою до 6666 мгц (через профілі intel xmp 3.0).

Виробник не повідомляє, коли саме збирається представити зазначену материнську плату, а також не ділиться інформацією про її вартість. Але лише при одному погляді на неї ставиться зрозуміло, що цей продукт не розрахований на рядового користувача. Досить імовірно, що ця новинка від msi стане однією з найдорожчих плат для процесорів alder lake.