Перегляди роликів по cyberpunk 2077 на youtube зросли на 540% за тиждень

34

На тлі великих знижок ставлення користувачів до cyberpunk 2077 помітно покращився. Гра повернулася в топи продажів, а її перегляди на youtube за останній тиждень підскочили на 540%. Однак cd projekt у своєму звіті за третій квартал як і раніше не розкриває точні продажі тайтла.

Увагу на зростання інтересу до cyberpunk 2077 звернув аналітик мет піскателла (mat piscatella) з npd group.

Перший стрибок переглядів стався 23 листопада. За добу ролики з грою подивилися 3,7 млн разів. Для порівняння, днем раніше загальне число переглядів склало тільки 0,8 млн. Всього за сім днів цей показник виріс на 540%.

За словами піскателли, не останню роль в цьому зіграли російськомовні youtube-канали xgtv і gstv. Відзначимо, що на них за останній тиждень сумарно з’явилося всього три новинних відео, в яких згадувалася cyberpunk 2077. Тому неясно, чому аналітик npd group вирішив окремо відзначити саме ці канали.

У будь-якому випадку ставлення до pc-версії гри за останні дні змінилося в кращу сторону. Завдяки знижці в 50% cyberpunk 2077 за підсумками тижня зайняла третю сходинку в топі бестселерів steam. Сьогодні вона і зовсім утримує перше місце.

Помітно краще стали і призначені для користувача оцінки. Серед останніх оглядів проекту-83% позитивних. Загальний рейтинг cyberpunk 2077 в steam зараз становить 76% позитивних оцінок на основі 411 тисяч відгуків.

Як зазначає піскателла, pc-версія гри завжди була найстабільнішою. Також на зростання позитивних оцінок вплинули і знижки, після яких чимало користувачів вперше купили і спробували cyberpunk 2077.

29 листопада cd projekt також опублікувала фінансовий звіт за третій квартал 2021 року (закінчився 30 вересня).

Головне зі звіту

  • виручка компанії склала 144,46 млн польських злотих ($35 млн) — зростання на 38,2% в річному вираженні.
  • чистий прибуток впав на 43% в порівнянні з третім кварталом минулого року і склав 16,3 млн злотих ($3,9 млн).
  • скільки саме копій cyberpunk 2077 вже було продано в цьому році, невідомо. Cd projekt лише зазначила, що решта 60% витрат на розробку проекту будуть амортизовані в найближчі п’ять років (по 3% в квартал).
  • некстген-версія cyberpunk 2077 вийде в першому кварталі наступного року. А реліз оновленої версії the witcher 3, якою займається saber interactive, запланований на другий квартал. Новими подробицями про проекти компанія поділиться на початку 2022 року.

витрати і прибуток cd projekt

  • cd projekt продовжує перерозподіл ресурсів компанії з метою перейти до паралельної розробки відразу двох aaa-ігор за своїми ip. Зараз компанія збільшує витрати на r&d для майбутніх проектів.
  • більшість людей у cd projekt red все ще працюють над cyberpunk 2077. Зараз компанія поступово скорочує витрати на підтримку гри. А ось команда, що працює над першим великим доповненням для cyberpunk 2077, розширюється.
  • окремо cd projekt зазначила, що збирається продовжувати підтримку gwent. У третьому кварталі компанії відповідно до планів вдалося закінчити амортизацію витрат на розробку гри, а в грудні користувачам представлять дорожню карту на наступний рік.
  • cd projekt не збирається кидати і свій мобільний ar-проект the witcher: monster slayer. У планах-поліпшення ретеншена і монетизації, а також контентне оновлення. Скільки саме зараз заробляє гра, не уточнюється.
  • підрозділ gog зазнав збитків. Компанія пояснює це тим, що традиційно найбільше грошей магазин приносить в кінці року, а ось третій квартал залишається найменш вдалим. При цьому в планах у cd projekt реорганізація підрозділу-частина співробітників можуть перевести на інші проекти.