Представлений корпус chieftec stallion 3 з чотирма вентиляторами argb rainbow

33

Компанія chieftec анонсувала комп’ютерний корпус stallion 3 для ігрової настільної станції: новинка допускає установку материнських плат формату mini-itx, micro-atx, atx і e-atx.

Джерело зображень: chieftec

Пристрій виконаний в досить строгому стилі. Фронтальна панель має сітчасту структуру, що забезпечує хорошу вентиляцію. Зліва встановлена стінка із загартованого скла, що дозволяє милуватися внутрішнім оздобленням пк.

В оснащення спочатку входять чотири 120-мм вентилятора argb rainbow з багатобарвним підсвічуванням: три з них розташовані спереду, ще один — ззаду. Йдеться про сумісність з технологіями asus aura, asrock rgb sync, msi mystic light sync і gigabyte rgb fusion: синхронізувати ефекти і кольори можна з іншими компонентами ігрової станції.

Доступні сім посадочних місць для карт розширення. Можна встановити два накопичувача стандарту 3,5″і чотири пристрої зберігання даних формату 2,5″. Графічні прискорювачі можуть мати довжину до 430 мм.

Підтримується рідинне охолодження з фронтальним радіатором стандарту до 360 мм, верхнім радіатором розміром до 240 мм і тильним радіатором на 120 мм. Обмеження по висоті процесорного кулера — 160 мм.

Корпус має розміри 572 × 210 × 520 мм і важить 11,0 кг інтерфейсний блок містить два порти usb 3.2 gen1 і usb 2.0, гнізда для навушників і мікрофону.