Тактична стратегія про спецназ no plan b, натхненна знаменитою swat 4 і door kickers, вийшла в ранньому доступі

36

Сьогодні, 1 грудня, в ранній доступ вийшов стратегічний тактичний шутер про спецназ – no plan b . Ви очолюєте групу особливого реагування, уважно вивчаючи підготовку кожного бійця з місією. Карти тут, по суті-головоломки. Від ваших рішень буде залежати, чи виживе група спецназу на небезпечному завданні, або ж ні.

Також гравець може взяти під контроль групу з фбр, грабіжників, або ж гангстерів. Залежно від того, чию сторону ви виберете, поміняються і сценарії на різних картах. Завдяки редактору рівнів, гравці самі зможуть створити для себе найбільш захоплюючі пригоди!

Можливо, що когось відлякає мультяшна графіка, або ж простенький дизайн локацій. Однак за недорогий оболонкою прихований вельми цікавий геймплей, який сподобається любителям тактичних стратегій в реальному часі.

Трейлер, на честь виходу в ранньому доступі:

зберіть свій загін, озбройтеся і очоліть бойові дії в захоплюючій тактичній грі, в якій немає місця для невдач. Сплануйте найкращий план дій і спостерігайте за його розвитком в жорстоких кампаніях і місіях від спільноти.