Як в edge заборонити включення відображення швидких посилань в новій вкладці

31

Як і в chrome , в microsoft edge є меню швидких динамічних закладок, що відображаються в новій вкладці браузера. Edge оновлює їх автоматично, додаючи в список швидкого меню ті сайти, які ви відвідуєте найчастіше. Також ви можете додавати в меню власні закладки і редагувати додані браузером, так само як і відключати їх відображення. Натисніть в новій вкладці на значок шестерінки в правому верхньому куті.

Перейдіть до налаштування custom .

quick links і виберіть значення ” off ” .

Іконки з посиланнями на додані веб-ресурси будуть приховані до тих пір, поки ви або інший користувач не включить їх показ.

Однак ви можете піти ще далі, заборонивши іншим користувачам зміна застосованих вами налаштувань шляхом внесення невеликих змін до системного реєстру.

Відкрийте редактор реєстру командою regedit і розгорніть гілку hklmsoftwarepoliciesmicrosoftedge . Клікнувши правою кнопкою миші по порожньому простору правої колонки, викличте контекстне меню і виберіть в ньому опцію створити ->параметр dword (32-біт) .

Назвіть новий параметр newtabpagequicklinksenabled .

Значення параметра не міняєте, за замовчуванням воно буде 0 , нехай воно таким і залишається.

Закрийте редактор реєстру і перезапустіть microsoft edge, якщо він запущений.

Ця дія не тільки приховає швидкі посилання, але і зробить неактивними керуючі ними опції, так що ніхто не зможе ними скористатися.

Щоб зробити налаштування знову доступними і включити відображення швидких посилань, або змініть значення створеного параметра на 1 , або видаліть сам параметр.

І ще один момент: в загальних налаштуваннях edge у вас з’явиться повідомлення «цим браузером управляє ваша організація», що є цілком нормальним, якщо враховувати взятий вами контроль над «заводський» конфігурацією оглядача.