Як видалити digital tv tuner device registration application

32

Всі ми хочемо, щоб наш комп’ютер працював з максимальною продуктивністю, швидкістю. Однак, не всі знають, що для прискорення роботи ос необхідно трохи попрацювати — наприклад, пройти у відповідні настройки і завершити непотрібні (або непотрібні) процеси, закрити непотрібні в даний момент програми. Таким марним процесом в системі багато хто вважає ehprivjob.exe – як видалити digital tv tuner device registration application.

Якщо відкрити диспетчер задач (як правильно це зробити описано нижче) то можна побачити серед інших системних процесів ehprivjob.exe. Що це за процес, для чого він потрібен, яким чином і чи можна його видалити без негативних наслідків для операційної системи – про все це та багато іншого корисного дізнаємося по тексту нижче:

Доцільніше, на мій погляд, не видаляти digital tv tuner device, але відключити!

Як це робиться розповім у всіх подробицях по тексту нижче.

Повернутися до змісту ↑

Що за процес digital tv tuner device registration application — ehprivjob.exe що це

Процес digital tv tuner (ehprivjob.exe) можна віднести до компонентів ос, а саме до штатного windows media player. Цей медіаплеєр багато користувачів вважають за краще замінити на більш зручний, а штатним не користуються — однак, при всьому при тому — процес компонентів ehprivjob.exe продовжує марно функціонувати, пожираючи при цьому корисні ресурси системи.

Digital tv tuner… Покликаний забезпечити підключення до медійного додатку (тюнера).

Якщо даний процес (а в диспетчері завдань він під ім’ям ehprivjob.exe) відключити-в системі не відбудеться ніяких критичних збоїв. Такий спосіб підійде, якщо відключати його на час роботи за комп’ютером (після перезавантаження він буде включений знову).

Процес присутній майже у всіх версіях операційних систем!

Повернутися до змісту ↑

Як відключити процес digital tv tuner

У мене медіа-плеєра на даний момент відключений (а значить немає і процесу), а тому для прикладу даю цю сторонню картинку…

Щоб вимкнути цю роботу в диспетчері завдань (по стрілці) двічі клацаєте на ім’я процесу, у контекстному меню вибираєте завершити процес

Для цього можливо закликати корисну штатну утиліту виконати… Тюкаем

…у вікні команд вводимо taskmgr enter (копіюйте). Корисні команди для виконати.

Тут же запуститься диспетчер завдань.

Повернутися до змісту ↑

Як видалити digital tv не видаляючи програму windows media player

Слід знати про ту обставину, що сам процес (фонова робота) займає лише кілька мегабайт оперативної пам’яті пк. Навантаження незначне! і відключення (повне відключення, або видалення) виправдано тільки в тому випадку, якщо ви не припускаєте цим плеєром користуватися. Тоді достатньо всього лише відключити його компоненти для роботи з мультимедіа:

  • dvd студія windows;
  • windows media сenter;
  • програвач windows media.

Запускаємо диспетчер завдань і відшукуємо ehprivjob.exe.

Наводимо на ім’я (скріншот вище) процесу курсор, тюкаем правою кнопкою миші;

На цьому етапі надійде попередження системи: підтверджуємо вибір.

А ось щоб повністю відключити медіа плеєр, чинимо таким чином:

Запускаємо .

Відкрити панель можна простіше — з провідника віндовс, розділ мій комп’ютер. Але ми ж вивчаємо комп’ютер, а тому для цього натисніть win + r в рядку команд пишемо control або ж control panel (можна скопіювати) і натискаємо ок або enter.

…для зручності можна вибрати великі значки (обведено), відшукуємо опції програми і компоненти.

Дивимося уважно на картинку нижче (справа в тому, що у вашому випадку можуть бути якісь інші назви компонентів-але суть одна);

Знімаємо галки з чекбоксів і підтверджуємо свої дії ок.

На цьому кроці потрібно перезапустити провідник (комусь буде потрібно перезавантажити пк)-це щоб наші налаштування побачила віндовс.

У цьому випадку windows media player буде повністю деактивовано, але не видалено!.. Його легко включити назад-виконавши кроки цього розділу статті в зворотному порядку.

Процес digital tv tuner буде автоматично деактивовано-його не буде і в процесах диспетчера завдань.

Телеграм канал

Windows 10-видаляємо тимчасові файли: очищення системи, прискорення системи