Оприлюднена дата виходу розширення fateswon для kingdoms of amalur: re-reckoning

31

Видавець thq nordic і розробник kaiko оголосили, що розширення “fatesworn” для рольової гри kingdoms of amalur: re-reckoning вийде 14 грудня для playstation 4, xbox one і пк. Дата виходу версії для switch не повідомляється.

The kingdoms of amalur: re-reckoning fate edition включає в себе як базову гру, так і розширення за ціною 54,99 доларів сша.

Здійсніть подорож в абсолютно нове середовище амалура, наповнену сніговими тундрами, глибокими печерами і підступними ворогами, а також відвідайте гірські села і стародавнє прибережне місто краунхолд. Оволодійте нестабільною міццю хаосу за допомогою нового унікального дерева небойових навичок і класів зброї і обладунків.

Майбутнє розширення fatesworn пропонує абсолютно нову сюжетну лінію, нове середовище, різні нові квести і місії, нові підземелля царства хаосу по всьому амалуру, нову механіку ігрового процесу, нову зброю і обладунки, нових ворогів і багато іншого. У ньому буде підвищений максимальний рівень до 50, і навіть буде додано новий саундтрек відомого композитора гранта кіркхоупа. Fatesworn вимагає базової гри kingdoms of amalur: re-reckoning.