З Android смартфонів приберуть стандартний розєм для підключення навушників

430

USB Implementers Forum дала добро на використання нового стандарту передачі звуку через сучасний роз’єм Type-C, який незабаром може повністю витіснити стандартний вхід для навушників 3,5 мм

Як повідомляє ресурс AnandTech, використання технології Audio Device Class 3.0 дозволить повністю замінити звичний роз’єм на більш сучасний USB Type-C, відрізняється більш якісною передачею сигналу.

Таким чином, виробники смартфонів зможуть спростити внутрішню структуру пристрою, прибравши один “зайвий” порт. Також, новий спосіб підключення аудіо пристроїв дозволить додати функцію інтелектуального управління, що не може не радувати. Крім того, Type-C дозволяє передавати не тільки аналоговий сигнал, але і цифровий, що дозволить уникнути перетворень при підключення аудіо пристроїв з digital audio входом.

Вже зараз зазначений стандарт впроваджується в нові моделі гаджетів, але поки використовується тільки для зарядки смартфонів. Очікується, що повна відмова від 3,5 мм відбудеться в 2017 році. Відзначимо, що в сьомому iPhone це рішення вже реалізовано. Власники “яблофонів” можуть використовувати або фірмову гарнітуру Lightning, або підключати звичайні навушники через спеціальний перехідник.