Дипломат-пацифіст: hbo представила трейлер “миротворця” з джоном сіною

45

На стрімінговому сервісі hbo max скоро вийде серіал « миротворець », що є спін-оффом « загону самогубців » джеймса ганна . До слова, останній доклав до стрічки свою руку, а головну роль виконав джон сіна .

«крістофер сміт-дипломат-пацифіст, настільки прихильний світу, що готовий застосувати силу для просування своєї справи. Він використовує ряд спеціальної нелетальної зброї, а також заснував інститут пакс», — свідчить опис героя на «вікіпедії».

Більшість лиходіїв, з якими бореться миротворець-диктатори і польові командири. У серіалі розкажуть його передісторію, а також покажуть взаємини з батьком і командою, у складі якої персонаж виконує доручення уряду.

Крім сіни в зйомках шоу взяли участь актор роберт патрік (»термінатор 2: судний день«) і даніель брукс (»помаранчевий — хіт сезону”). Джеймс ганн виступив сценаристом і шоураннером п’яти з восьми епізодів «миротворця».

Прем’єра перших трьох епізодів шоу відбудеться 17 січня 2022 року. Решта серії випускатимуть по одній щотижня до 17 лютого.