Huawei анонсувала глобальний реліз harmonyos для смартфонів

29

Huawei вже пропонує в росії та інших країнах пристрої під управлінням harmonyos, в тому числі планшети, телевізори і смарт-годинник. А ось смартфони з цією ос доступні тільки в китаї. Незабаром ситуація зміниться, адже компанія готується до глобального релізу.

Глава румунського підрозділу huawei дерек ю розповів, що глобальний реліз harmonyos відбудеться в 2022 році. Це перший раз, коли компанія офіційно говорить про випуск своєї ос для смартфонів за межами китаю. До цих пір в якості альтернативи користувачам пропонувалося оновлення до emui 12. Представник huawei зазначає, що перехід на harmonyos забезпечує 10-відсотковий приріст продуктивності в порівнянні з android.

Варто відзначити, що huawei вже анонсувала прошивку harmonyos 3.0, тестування якої має початися в першому кварталі наступного року. В оновленні компанія продовжила приділяти увагу екосистемі та спільній роботі різних пристроїв. Цілком ймовірно, що власники смартфонів huawei за межами китаю отримають саме harmonyos 3.0 в якості оновлення після emui 12.