Iphone, які точно не варто купувати в 2022 році

114

Згадайте, про що ви думаєте насамперед, коли збираєтеся купити iphone ? як з дівчиною-щоб всерйоз і надовго, так адже? покупка iphone — це не тільки бажання побалувати себе, витративши пристойну суму грошей, але і якась інвестиція. Iphone-він як машина: ти витрачаєш на нього гроші, купуєш аксесуари, а в підсумку перепродаєш, втративши певну частину коштів. Незважаючи на це, смартфони від apple хоча б реальніше продати, ніж аналоги на android. Для багатьох iphone – це робочий інструмент, яким плануєш користуватися якомога довше, не відчуваючи проблем. Сьогодні я поділюся з вами невеликою порадою про те, який iphone не варто купувати наступного року.

Які iphone краще не купувати в 2022 році?

Чому не варто купувати iphone se 2020

Це той смартфон, який я одночасно люблю і ненавиджу. У нього непоганий процесор a13 bionic, але шалено слабкий акумулятор. І з кожним днем він стає тільки гірше. Акумулятора мого iphone se 2020 вже не позаздриш — залишилося 88% ємності. Вам він підійде, якщо не плануєте активно користуватися — тоді акумулятор проживе до вечора. Для активних користувачів-це справжній милиця.

Iphone se 2020 добре справляється із завданнями, а його акумулятор — біль

Нещодавно моя близька подруга питала, варто купувати iphone se в подарунок братові — ну, це все ж краще, ніж iphone 5s. Мені осточортів і цей застарілий дизайн з кнопкою, а за сплачену суму можна купити добротний oneplus 9. Загалом, тричі подумайте перед покупкою, а краще — ніколи не купуйте iphone se 2020 .

Чи варто купувати айфон 8 в 2022 році

Не так давно моя подруга втратила свій iphone 8. Звичайно ж, ми спробували його знайти, але все марно. Чесно? я був шалено радий за неї, особливо, коли вона купила iphone 11. Iphone 8-застарілий гаджет, який їй пошарпав нерви в 2021 році. Його ні в якому разі не варто купувати з тієї ж причини, що і iphone se 2020.

Iphone 8 і 8 plus потрібно забути. Це був хороший смартфон, але зараз є варіанти краще

Ще й мій друг продав iphone 8 plus і купив iphone 11 — все правильно зробив. Ні звичайна вісімка, ні 8 plus не годяться до використання-це об’єктивно старі смартфони, які, можливо, варто залишити в якості запасного iphone або віддати своїй дитині. купити iphone 8 в 2022 році — все одно, що віддати гроші алкоголіку в надії, що він їх не проп’є.

Чи варто купувати айфон xr в 2022

З iphone xr у мене пов’язані виключно хороші спогади. Коли apple оголосила, що знімає цей смартфон з виробництва, сильно засмутився журналіст appleinsider.ru іван кузнєцов , сказавши, що компанія загубила хороший бюджетний iphone. Це і справді придатний iphone з непоганим екраном, але до 2023 року він безповоротно застаріє.

Запам’ятайте iphone xr спритним: через рік він таким вже не буде

Якщо і купувати його, то прямо зараз (якщо знайдете його в продажу). Навряд чи його можна купувати на перспективу: a12 bionic не вічний і вже скоро iphone xr перетвориться на гарбуз, а ви будете шкодувати про витрачені гроші. Його успішно замінив iphone 11, який всі дуже люблять.

Чи варто купувати iphone x

Ні в якому разі. Так, це був проривний iphone, але всьому свій час: 3 гб оперативної пам’яті і дисплей 5,8 дюйма, а також процесор a11 bionic — це смішно за мірками 2022 року. купити iphone x в 2022 році нерозумно, безрозсудно і недалекоглядно. Так, такі ентузіасти як і раніше є: вони вишукують смартфон на авито, знаходять обмінні варіанти, перепродують або залишають собі.

Забудьте iphone x: його повноваження-все

Смартфон і справді досить компактний-це якраз той випадок, коли не потрібен iphone з великим екраном. Але що поробиш, якщо apple вистрілила собі в ногу, випустивши iphone 12 mini, а тепер сама закриває лінійку? загалом, забудьте про iphone x і перейдіть на що-небудь більш актуальне. Наприклад, на iphone 13 mini, тому що це смартфон-історія і таких скоро не залишиться.

Наш канал в яндекс.дзен-джерело корисної інформації. У ньому ми пишемо про ipad, iphone, airpods і не тільки!

Iphone xs в 2022

Мабуть, ще один колись топовий iphone, який вам не потрібен буде в наступному році. Так, він відмінно справляється із завданнями, але в ньому занадто слабкий акумулятор — 2659 ма*год буде занадто мало укупі з не оптимізованим навіть під реалії 2021 року a12 bionic. Читачі нашого telegram-чату частенько запитують, чи варто його купувати.

Iphone xs-смартфон на найближчий рік. Не більше того

Хлопці, ну точно не варто: вище я вже згадав, чому не варто купувати iphone xr — з тієї ж причини вам не потрібен ні iphone xs, ні iphone xs max. Це досить дорогі і безглузді іграшки, які не є практичними покупками.

Сподіваємося, 2022 рік у вас видасться відмінним на покупки: айфонів на всіх не вистачає, але рано чи пізно це закінчиться. У всякому разі, завжди можна придивитися до обмінного iphone: докладніше дізнатися про них ви можете в нашому розборі.