Контент сервісу “vk відео” відтепер доступний навіть для незареєстрованих користувачів

32

Сервіс «vk відео» відкрив всім глядачам необмежений доступ до відеовитрині «вконтакте» і оновив власний пошуковий сервіс з використанням новітніх технологій машинного навчання. Команда підтримки оголосила, що для пошуку відеоконтенту в соціальній мережі більше не потрібні реєстрація та авторизація.

Для незареєстрованих користувачів нова відеовітрина буде доступна в повній мірі. Такі користувачі зможуть вивчати базу контенту з мільйонами фільмів, серіалів, телешоу, спортивних матчів, кіберспортивних змагань і багато іншого.

Для пошуку потрібного відео представлений оновлений власний пошуковий сервіс – в його основі технології машинного навчання. Ранжування результатів пошукової видачі спирається на глядацьку активність і ml-технології, що забезпечують розуміння контенту, включаючи якість відео і його тематику, і ряд інших факторів. Завдяки цьому скорочується шлях користувача від запиту до кліка на відповідне відео.

Олександр тоболь, технічний директор вконтакте і vk відео:

«ми бачимо, що залученість користувачів у відеоперегляд на платформі vk відео продовжує зростати, тому ми вирішили зняти обмеження у вигляді обов’язкової реєстрації та авторизації глядачів в соціальній мережі для пошуку і перегляду. Для того щоб запропонувати аудиторії в інтернеті релевантний контент, в тому числі в пошуковій видачі, ми оновили і продовжуємо вдосконалювати наші власні пошукові технології із застосуванням машинного навчання. Тепер абсолютно всі глядачі отримають доступ до широкої бібліотеки контенту vk відео і зможуть без будь-яких обмежень дивитися відео, які їм цікаві».