Рідлі скотт обматюкав антона долина. Критик порівняв “останню дуель” з іншими стрічками режисера

36

У мережі набирає популярність уривок бесіди російського кінокритика антона доліна з режисером рідлі скоттом. У ньому долін називає новий фільм режисера “остання дуель” набагато “більш реалістичною картиною«, ніж» царство небесне «і»робін гуд”. Скотту таке зауваження припало не до душі.

“сер, ідіть до біса” (ориг. Англ: sir, f * ck you, go f * ck yourself), — сказав британський автор у відповідь на ремарку. Після публікації фрагмента долін в коментарях на фейсбук написав, що у режисера «були причини» так відреагувати: «[я] просто сказав, що новий фільм крутіше старого, він образився за старий».

Дія “останньої дуелі” відбувається у франції xiv століття. Нормандський лицар (метт деймон) дізнається, що його дружину (джоді комер) згвалтував сусід і соратник (адам драйвер). Головний герой просить здійснити відплату у вигляді поєдинку, який згодом стане фінальним в історії країни.

«царство небесне» у вільному трактуванні описує війну, яка передувала третьому хрестовому походу, а «робін гуд» дещо переінакшує міф про легендарного розбійника. Обидві стрічки отримали негативні відгуки критиків, на відміну від «дуелі» (85% на rotten tomatoes).

Раніше скотт невтішно відгукнувся про міленіали, заявивши, що ті винні в касовому провалі «дуелі» в американському прокаті ($27 млн зборів при $100 млн бюджету): «вони навіть не хочуть, щоб їм щось розповідали, тільки якщо з екранів мобільників».