Смартфони honor 50 продаються в росії в 10 разів краще попередників

37

Випустила на російський ринок дві нові моделі компанія honor змогла розпродати першу партію всього за два тижні. За такий короткий термін виробнику вдалося наростити більш ніж в два рази, до 5,5% свою частку на російському ринку, і якщо поставки пристроїв будуть регулярними, то вже в першому кварталі майбутнього року компанія може опинитися в п’ятірці лідерів по росії, впевнені експерти.

За даними одного з великих ритейлерів, за перші два тижні продажів в росії була реалізована партія в 29 тис.смартфонів моделей honor 50 і honor 50 lite — продажі стартували 19 листопада. Як повідомила сама компанія honor, смартфони серії 50 продавалися в 10 разів активніше моделей серії honor 30 в минулому році. Протягом тижня з 15 по 21 листопада частка російського ринку компанії склала 5,5% в грошовому вираженні і 5,1% в одиницях продукції. Для порівняння, за перші 9 місяців 2021 року ці показники становили відповідно 1,7% і 2,5%, а роком раніше були 14,3% і 17,9 %.

Про рекордні результати серії honor 50 повідомили в мережі «зв’язковий»: в 46 тиждень року продажі пристроїв марки виросли в 11 разів в кількісному вираженні (93% продажів) і в 17 разів по виручці (96 %). За даними мтс, нові смартфони honor стали першими в росії з продажу в сегменті 30-40 тис. Руб. Високі показники підтвердив також “мегафон рітейл”: 40% першої партії товару були реалізовані в перші ж три дні. У мережі “м. Відео-ельдорадо” серія honor 50 увійшла до п’ятірки лідерів з продажу в останню листопадову декаду.

Успіх марки пов’язується з поверненням сервісів google. Раніше бренд належав huawei, яка потрапила під американські санкції і втратила можливість працювати з партнерами з сша. Щоб врятувати марку, huawei продала її китайському консорціуму shenzhen zhixin new information technology, що дозволило honor відновити співпрацю з google і повернути її сервіси на свої пристрої.

Аналітик mobile research group ельдар муртазін заявив, що при стабільному каналі поставок honor такими темпами може зайняти до 7% російського ринку смартфонів вже в першому кварталі 2022 року і увійти в п’ятірку лідерів.