Виживання в пеклі: польський хоррор Agony дебютує в кінці травня

411

PlayWay визначилася з точною датою релізу гри Agony. Польський survival horror від дебютирующей команди Madmind Studio вийде 29 травня на ПК і консолях Xbox One / PlayStation 4. Розробники вже почали «підгодовувати» геймерів: нещодавно був показаний новий трейлер і кілька скріншотів.

Майбутній реліз – це фінал майже дворічного очікування Agony. Після трьох переносів прем’єри студія Madmind в Бидгощі оголосила остаточну дату виходу цієї інтригуючої гри-фільму жахів з елементами виживання.

До речі ми вже писали про , але потім гру відклали і ми вже думали це РР

Agony – а що це взагалі?

Вперше ми почули про Agony на початку 2015 року. Вже через рік було повноцінне оголошення про дебютному проекті польської студії, і фани швидко заметушилися. Ну а кого не зацікавить сам факт того, що дія відбувається в цьому пеклі? Ця концепція цікава сама по собі, а з’явилися в мережі матеріали показали: авторам новинки не займати витонченої фантазії.

Цензура, як вона є

Творці зайшли так далеко, що їм довелося… цензурувати свій продукт. Як виявилося, оригінальна версія Agony вийшла настільки шокуючою, що американський ESRB відніс гру до категорії «Тільки для дорослих», а це зробило б неможливим її випуск на консолях. На щастя, Madmind пообіцяла: зміни будуть мінімальними і гра не стане «софтової». У будь-якому випадку їх можна привітати – версії для PlayStation 4 і Xbox One пройшли сертифікацію, тому прем’єрі нічого не загрожує.

Перед покупкою варто вивчити Agony краще

Звичайно, поки рано судити про успіх Agony. Численні перенесення дати випуску навряд чи викликають привід для занепокоєння; викликає питання інший факт – те, що це перший продукт студії (хоча в ній і працюють ветерани галузі – члени команди брали участь у розробці таких хітів, як The Witcher 3: Wild Hunt і Tom clancy’s The Division).

Якщо у вас залишилися якісь сумніви щодо Agony, то рекомендуємо вивчити гру на Kickstarter, де нещодавно творці відповіли на найбільш часті питання (звичайно ж, англійською мовою).

Якщо вам не по душі такі ігри, то завжди є і тому подібні ігри з меншою жорстокістю

Джерело: http://wnro.kiev.ua/