Завантажити hud антирадар pro-росія (повна pro версія) на андроїд

36

hud speed pro – незамінний додаток для всіх автомобілістів, яке працює як антирадар і радар-детектор, воно вчасно попереджає водія про стоїть неподалік на вашому шляху камері фіксації порушень правил дорожніх рухів і перевищення швидкості. Крім того тут є функція цифрового спідометра з jgwbtq попередження про небезпеки на дорогах, постах поліції і так далі.

Незважаючи на назву, база камер в програмі покриває не тільки територію росії, але і найближчого зарубіжжя: україни, казахстану та білорусі. Якщо активувати прогу під час руху і ваша поточна швидкість буде перевищувати допустиму на цій ділянці дорозі, то ви почнете отримувати попереджувальні звуки, те ж саме буде і при виявленні радарів дпс.

Завдяки зручній опції headup display, можна вивести проекцію роботи з дисплея вашого телефону прямо на лобове скло вашого автомобіля. Для цього покладіть смартфон під скло і відразу ж побачите на ньому відображення всіх даних в зручному вигляді. Такий підхід дозволяє не відволікатися за кермом, а всі дані будуть прямо перед очима. Єдине в сонячну погоду такий варіант буде погано видно, а ось в похмуру або вночі, все буде супер.