Авторитетний інсайдер: наступна battlefield в значній мірі стане геройським шутером

29

Не встигла толком вийти battlefield 2042, як інсайдери, мабуть, прекрасно розуміючи, що нова частина франшизи — не мешканець — вже потихеньку постачають співтовариство відомостями про майбутні проекти dice в рамках анонсованої днями «всесвіту battlefield».

Як передає авторитетний інсайдер том хендерсон, чия інформація про battlefield 2042 підтвердилася з абсолютною точністю, завдяки чому він отримав величезний кредит довіри в ігрових змі і, як наслідок, в ігровому співтоваристві, наступний проект у франшизі battlefield зробить великий крок у бік геройських шутерів. Нагадаємо, геройський шутер-це коли у кожного конкретного персонажа є унікальні здібності, екіпірування і призначення на полі бою.

The next battlefield title is scoped as a hero shooter of sorts – it’s not a removal of specialists, but an enhancement of them. #battlefield2042 has always been intended to be a stepping stone to a “hero shooter” with a battle royale – it was just executed poorly.

— tom henderson (@_tom_henderson_)december 3, 2021

За словами хендерсона, система фахівців battlefield 2042 малася на увазі як плавне підведення франшизи ближче до «геройської» механіки, проте реалізація ідеї підкачала.

Важливо розуміти, що після перетворень в dice, в результаті яких компанію покинуть її керівник, виконавчий продюсер, а також і геймдиректор франшизи battlefield, напрямок руху серії цілком можуть змінити. Нагадаємо, що з нового року керувати battlefield буде співзасновник respawn entertainment вінс зампелла.